Modne kolory paznokci 2022. Nowy manicure Nataszy Urbańskiej to hit wakacji! Ożywi każdą stylizację

Zastanawiasz się, jakie są modne kolory paznokci 2022? Natasza Urbańska pochwaliła się na swoim Instagramie wyjątkowo stylowym manicure. Jest to nowa odsłona klasycznej i dobrze znanej przez wiele kobiet stylizacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciekawe wykorzystanie kolorów, wzorów i akcentów to sposób na stworzenie wyjątkowo kreatywnej stylizacji paznokci. Zainspiruj się wyborem manicure Nataszy Urbańskiej, który jest obecnie niezwykle modny.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Anna Lewandowska Ten kapelusz na lato to hit! Nosi go Anna Lewandowska. Ceny od 17,99 zł

Modne i kolorowe paznokcie? Inspiracje prosto od gwiazd

Tradycyjny francuski manicure powraca obecnie w wielu nowych odsłonach. Letnia wersja tej stylizacji paznokci to zmiana białych końcówek na kolorowe. Nie musi to być jeden kolor. Natasza Urbańska zdecydowała się na opcję czerwonego frencha. Gwiazda wybrała również wyjątkowo modny kształt płytki paznokcia, czyli migdałki. Nie tylko pięknie się prezentuje, ale również optycznie wyszczupla dłonie.

 
 

Czerwone paznokcie są ponadczasowe i klasyczne. Zainspiruj się różnymi wariantami

Istnieje wiele kreatywnych projektów paznokci, ale czerwony manicure to wygląd, który jest wyrafinowany i ponadczasowy. Jest idealny na różne okazje, od swobodnych po formalne. Możesz wybrać klasyczne pokrycie całej płytki jednym kolorem. Obecnie bardzo modny jest wariant francuskiego manicure z czerwonymi końcówkami. Jest to nowa wersja, która sprawdzi się szczególnie latem. Sama możesz zdecydować jaki odcień wybrać. Nie musisz się ograniczać do jednego.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: