Podkreślający urodę makijaż na wesele. Będzie zachwycał przez całą noc. Zobacz galerię inspiracji

Jaki makijaż na wesele będzie idealny na tę wyjątkową okazję? Obecnie wśród trendów makijażowych stawia się przede wszystkim na naturalny blask oraz jakość wykonania. W końcu musimy się prezentować nienagannie przez cały dzień i noc. Zobacz, na jaki makijaż postawić, żeby zachwycać swoim wizerunkiem.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki makijaż wybrać na wesele zastanów się nad dwiema kwestiami. Pierwszą jest efekt finalny, jaki chcesz uzyskać. Czy stawiasz na blask, czy raczej naturalność z wyrazistymi akcentami? Ponadto ważne jest określenie twojego typu urody i odpowiednie dopasowanie kolorów.

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Makijaż na wesele. Trwałość i naturalność przede wszystkim

Trwałość makijażu na wesele jest niezwykle ważna, gdyż musi wytrzymać całonocną zabawę. Pamiętaj, żeby odpowiednio przygotować twarz dzień wcześniej. Skóra powinna być nawilżona oraz oczyszczona. Obecnie niezwykle modny jest trend, żeby makijaż wyglądał tak, jakby go nie było. Stawiaj więc na naturalność i lekkość. Sprawdzi się dla kobiet ceniących sobie minimalizm oraz subtelność. Możesz urozmaicić makijaż lekkim akcentem, w postaci podkreślonych oczu lub ust. Przy nadawaniu wyrazu spojrzeniu wybierz delikatne smoky eyes, lekki brokat na powiece lub ciemną kreskę z cieniami w odcieniu nude.

 
 

Makijaż ślubny. Postaw na blask i kolorowy akcent ust

Drugim wariantem podkreślenia naturalnego makijażu jest postawienie na mocny akcent na ustach. Obecnie najmodniejsze odcienie to śliwka, burgund, fuksja i zbliżone do nich kolory. Warto jednak pamiętać, że klasyczna czerwień jest ponadczasowa i będzie uniwersalnym wyborem na uzupełnienie makijażu weselnego. Kolejną wyjątkowo modną kwestią jest efekt rozświetlenia. Skóra wygląda wtedy promiennie i naturalnie.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: