Potrzyj włosy folią aluminiową, a efekt cię zaskoczy! "To rozwiązało mój problem"

TikTok to platforma, która codziennie zaskakuje nowymi pomysłami i patentami na ułatwienie sobie życia. Filmy te często pokazują nam jak w prosty sposób zaoszczędzić czas, pieniądze i sprawić, że codzienne czynności będą banalne. Ostatnio bardzo popularny stał się film związany z włosami, a dokładniej z problemem, który dotyczy wielu kobiet. W jakim celu wykorzystuje się w nim folię aluminiową?

Problem puszących się i elektryzujących włosów jest dobrze znany. Użytkowniczka TikToka pochwaliła się sprytnym patentem na zniwelowanie i ujarzmienie kosmyków przy pomocy tylko i wyłącznie folii aluminiowej. Wystarczy tylko kawałek. Jak to zadziała na włosy?

Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik!

Folia aluminiowa: jak używać jej na włosy? Poznaj sprytny trik z TikTok'a

Wiele kobiet często zastanawia się jak uporać się z puszącymi i niesfornymi kosmykami odstającymi od ułożonej fryzury. Jedna z użytkowniczek platformy TikTok pochwaliła się swoim sposobem rozwiązania tej kwestii. W filmiku Mariaaiellohair pokazuje, jak za pomocą kawałka folii aluminiowej pozbywa się spuszonych włosów. Wystarczy przyłożyć do kosmyków fragment produktu i następnie w delikatny sposób pocierać każde pasmo. Efekt jest praktycznie natychmiastowy. Należy pamiętać o prawidłowym kierunku wykonywania tej czynności, czyli z góry na dół. Wśród komentarzy pojawiło się wiele opinii odnośnie tego sposobu:

Wow, to działa!
To rozwiązało mój problem puszących się włosów
OMG, to sprytne 

Folia na włosy. Czy efekty są trwałe?

Niestety, ale użycie folii aluminiowej na włosy w celu pozbycia się naelektryzowanych pasm jest tymczasowym rozwiązaniem. Najlepiej wykorzystywać je w awaryjnych sytuacjach. Warto więc zadbać o odpowiednie nawilżenie włosów, bo to często jest przyczyną puszących się kosmyków. Szczególnie narażone na to są posiadaczki wysokoporowatych pasm. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie kosmetyków, w których składzie znajdziemy: kwas hialuronowy, panthenol oraz aloes.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: