Laminowanie brwi. Ile się utrzymuje i jak je zrobić w domu? Ten składnik za 4 zł masz w swojej kuchni

Laminowanie brwi to w ostatnich czasach jeden z najpopularniejszych zabiegów urodowych. Coraz więcej kobiet decyduje się z niego skorzystać. Wszystko za sprawą efektu, jaki uzyskujemy. Brwi wyglądają niezwykle naturalnie i zachwycają gęstością. Laminowanie brwi, ile się utrzymuje i ile zapłacimy za zabieg?

Laminowanie łuków brwiowych to zabieg, który pozwala na uzyskanie naturalnego efektu pięknie zagęszczonych i ułożonych brwi. Posiadaczki niesfornych włosów nie będą miały więcej problemu z idealnym uczesaniem i uzyskaniem zniewalającego spojrzenia. Ile kosztuje, na jaki czas starcza i czy można wykonać ten zabieg w domu? 

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Laminacja brwi. Co to za zabieg?

Chcąc zapanować nad niesfornymi brwiami, które czasami wydaje nam się jakby „żyły własnym życiem" warto rozważyć wykonanie tego zabiegu. W końcu piękne łuki brwiowe to sposób do uzyskania pięknego spojrzenia. Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwszym jest dokładne oczyszczenie, następnie nałożenie keratyny. Jest to sposób na uzyskanie blasku i pielęgnację włosków. Ostatni etap to aplikacja pozostałych środków, takich jak olejki.

Laminowanie brwi: ile się utrzymuje? Koszty zabiegu

Zabieg wykonany w salonie to koszt rzędu od 100 do 200 zł. Czas, na jaki musimy przygotować to ok. 45 minut. Efekt będzie się utrzymywał przez ok. 1-1,5 miesiąca. Często przy okazji laminowania brwi możesz również skorzystać z usługi hennowania. Nadasz w ten sposób brwiom również równomierny kolor.

Jak zagęścić brwi? Laminacja brwi w domu żelatyną

Chcąc wypróbować jeden z domowych sposobów na laminację brwi, potrzebna ci będzie żelatyna w proszku. Ta metoda, jeśli nie ma przeciwwskazań czy reakcji alergicznych wzmocni włoski i skoryguje kształt łuku. Składniki to: 2 łyżeczki żelatyny w proszku, 50 ml wrzącej wody oraz 2 łyżeczki balsamu. Wszystkie produkty połącz i umieść w lodówce. Gdy całość spęcznieje, nałóż mieszankę za pomocą wacika na oczyszczone i osuszone brwi. Pozostaw na około 1 godzinę. Przykryj łuk podgrzanym ręcznikiem. Po upływie wyznaczonego czasu zmyj ciepłą wodą. Na koniec rozczesz brwi i ułóż kształt.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: