Jeszcze niedawno nikt by nawet o nich nie pomyślał. Teraz takie brwi to hit

W ostatnich latach wyraziste i gęste brwi cieszyły się dużą popularnością. Jednak obecnie trendy się zmieniają. Okazuje się, że ekstremalnie cienkie brwi wracają do łask.

Wielu osobom zależy, by stylizować brwi zgodnie z najświeższymi trendami. Co jest teraz szczególnie modne? Jeden z największych obecnie trendów to cienkie brwi. - Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie - powiedział w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt.

Teraz takie brwi to hit

O jakich brwiach mowa? Są one przede wszystkim precyzyjnie wyregulowane pęsetą. Poza tym na całej długości mają jednakową szerokość, są bardzo wyraziste i kontrastujące z cerą.

 
Zobacz wideo Sposób na ogórki

Rozjaśniane brwi

Jednak cienkie brwi to niejedyny trend. Inna popularna obecnie opcja to bleached eyebrows. Taki wizerunek spodobał się m.in. Kim Kardashian i Lizzo. Jednak rozjaśnianie brwi wymaga odwagi. To oznacza niemal całkowitą zmianę wizerunku!

 

Podniesione końcówki brwi

Kolejna modna stylizacja z pewnością spodoba się osobom, które nie chcą wyrywać ich za pomocą pęsety. W 2022 roku dążymy także do wydłużonego oraz uniesionego kształtu brwi. Jedna z opcji, która pozwala osiągnąć taki efekt, to zabieg laminacji brwi w salonie kosmetycznym. Jednak początkowo warto zdecydować się na stylizację za pomocą mydełka kosmetycznego. Jak to zrobić? 

  • Najpierw delikatnie zwilż włoski wodą.
  • Następnie za pomocą małej szczoteczki do brwi nałóż niewielką ilość produktu.
  • Rozczesuj je układaj w pożądany kształt (zazwyczaj radzi się, by zaczesywać brwi do góry).

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: