Zestaw do laminacji brwi w domu. Wydaj 5 zł zamiast 200 zł w salonie, a uzyskasz trwały i piękny efekt!

Laminacja brwi w domu to świetna alternatywa, dzięki której zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Istnieje jeden produkt, który kosztuje kilka złotych, a działa jak profesjonalne produkty do pielęgnacji. Zobacz, jak upiększyć swoje spojrzenie krok po kroku.

Laminacja brwi to wyjątkowo popularny obecnie zabieg upiększania spojrzenia i podkreślenia oczu. Idealny łuk brwiowy to marzenie wielu kobiet. Okazuje się, że produkt, który jest znanym składnikiem w kuchni, może odmienić ich wygląd.

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Laminacja brwi w domu? Wykorzystaj właściwości żelatyny

Domowa technika laminowania brwi to sposób na uzyskanie pięknego spojrzenia tanim kosztem. W tym celu wykorzystaj popularną w kuchni, żelatynę. Podstawą tego produktu jest białko, które ma silne właściwości łączące. Ponadto wpływa pozytywnie na strukturę tkanek, dzięki czemu poprawia elastyczność skóry oraz wygląd włosków.

Zestaw do laminacji brwi. Krok po kroku

Aby wykonać laminację brwi w domu za pomocą żelatyny, należy przestrzegać przepisu i wykonywać czynności krok po kroku. Do samodzielnego wykonania metody potrzebna jest niewielka ilość dostępnych materiałów:

  • Pół łyżki stołowej żelatyny.
  • Pędzelek do nakładania preparatu.
  • Płyn do usuwania makijażu.
  • Preparat na bazie alkoholu do usuwania tłuszczu z włosów.
  • Czysty, suchy pojemnik.
  • Woda.

Zacznij od oczyszczenia, odtłuszczenia i wysuszenia brwi przy pomocy płynu do usuwania makijażu. Następnie umieść żelatynę w pojemniku i zalej całość trzykrotną ilością wody. Pozostaw całość na 25 minut, by spęczniało. Po upływie wyznaczonego czasu rozpuść produkt w kąpieli wodnej, lecz nie dopuść do zagotowania. Mieszankę nakładamy na włoski za pomocą pędzelka i rozprowadzamy po całej powierzchni. Całość zostawiamy na 40 minut. Na koniec przy użyciu ciepłej wody usuń preparat z brwi. Przeczesz włoski i ciesz się efektem.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: