Chcesz zagęścić brwi? Weź 10 zł i idź do sklepu. Włoski będą rosły błyskawicznie

Domowe sposoby pielęgnacji brwi cieszą się ogromną popularnością. To dlatego, że często przynoszą rewelacyjne efekty. Jak zagęścić brwi i przyśpieszyć wzrost włosków? Z pomocą przychodzi produkt, którego cena zazwyczaj nie przekracza 10 złotych.

Często możemy spotkać się z opinią, że brwi są ramą twarzy. Wielu z nas zależy więc na ich dobrym wyglądzie. Często świetne efekty przynosi kuracja olejem rycynowym. Warto więc sprawdzić, czy w twoim przypadku będzie podobnie.

Olej rycynowy na brwi krok po kroku

Olej rycynowy to naturalny środek o wyjątkowych właściwościach, a jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Jest substancją bezbarwną lub o żółtawym zabarwieniu, wyróżniającą się gęstą konsystencją. Ogromnymi zaletami produktu są jego dostępność oraz cena. Dostaniecie go w większości drogerii i aptek. A cena z reguły nie przekracza 10 zł. 

Zobacz wideo Domowy izotonik krok po kroku

Jak stosować taki olej w pielęgnacji brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. Efekty takiej pielęgnacji pojawiają się zazwyczaj po 2-3 tygodniach.

Mleko na brwi

Bardzo skuteczne w wielu przypadkach jest także mleko. Produkt ten doskonale odżywia brwi, dzięki czemu rosną szybciej.

Jak wykonać ten zabieg? Wystarczy nalać niewielką ilość mleka (najlepiej pełnotłustego) na wacik i posmarować nim oczyszczone wcześniej brwi. Po mniej więcej 20 minutach należy spłukać je wodą. Zabieg warto wykonywać każdego dnia przed pójście spać (najlepiej po zmyciu makijażu). Pierwsze efekt takiej domowej kuracji na brwi powinny być po mniej więcej 1-2 tygodniach.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: