Niebieska kredka, cyrkonie i pomysł - czyli jak wykonać makijaż festiwalowy?

Makijaż festiwalowy to tego typu stylizacja, w której możemy puścić wodze fantazji i zaszaleć zarówno z kolorami, jak i dodatkami. Koraliki, perełki, a może mieniące się cyrkonie? Tu ogranicza cię wyłącznie wyobraźnia. Jeśli jednak nie masz pomysłu na efektowny festiwalowy makijaż, przychodzimy z pomocą. Efekt wow gwarantowany!

Lato to gorący czas dla wszystkich fanek i fanów festiwali. Tego typu imprezy trwają od pierwszych, aż do ostatnich dni wakacji. Wybierając się na tego typu wydarzenia muzyczne, wiele osób chce zaskoczyć nie tylko swoją stylizacją, lecz także makijażem. Nie da się ukryć, że festiwalowe makijaże rządzą się swoimi prawami. Tutaj zapominamy o zasadzie "mniej znaczy więcej", o której z całą pewnością warto pamiętać na co dzień. Wykonując make-up na festiwal można zaszaleć zarówno z kolorami, jak i ich intensywnością oraz przeróżnymi dodatkami, na które na co dzień większość z nas raczej nie może sobie pozwolić.

Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora. Hit czy kit?Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora. Hit czy kit?

Niebieska kredka, cyrkonie i pomysł

Wbrew pozorom, efektowny makijaż festiwalowy wcale nie musi być trudny. Z instrukcją naszej makijażystki osiągniesz efekt wow bez większego wysiłku czy profesjonalnych umiejętności. Przy wykonywaniu tego typu makijażu pamiętaj, by użyć sprawdzonych kosmetyków bazowych, dopasowanych do twojej skóry. Jeśli natomiast chodzi o produkty kolorowe, sięgnij po te intensywnie napigmentowane i najlepiej wodoodporne - wówczas będziesz mieć pewność, że niezależnie od pogody makijaż przetrwa wiele godzin. Nie zapomnij także o kryształkach! To ostatnio jeden z najpopularniejszych elementów festiwalowych makijaży. Przyklejone w okolicach oczu będą idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które właśnie na oczach chcą skupić największą uwagę.

Więcej o: