Piękne fale bez użycia ciepła? Ten sposób z TikToka bije rekordy popularności

Na Tik Toku pojawił się nowy patent kręcenia włosów, który pobija rekordy popularności platformy. Sposób jest bardzo prosty i przede wszystkim darmowy, a jego efekty zaskoczyły już wiele kobiet. Metoda sprawdzi się także w przypadku włosów, które nie są podatne na lokowanie.

Każda kobieta od czasu do czasu lubi zaskoczyć nową fryzurą. Niezależnie od tego, czy przygotowuje się na ważną uroczystość, czy na kolejny dzień w pracy, stylizacja włosów jest bardzo istotna. Przedstawiony patent sprawdzi się szczególnie u kobiet z włosami do ramion lub dłuższymi.

Wystarczy jedynie pasek od szlafroka. Patent z Tik Toka daje niesamowite efekty 

Do przeprowadzenia domowego zabiegu będziemy potrzebowali jedynie paska od szlafroka, gumki oraz ulubionej pianki do włosów. Przed rozpoczęciem całego procesu należy dokładnie rozczesać włosy, a następnie nałożyć piankę lub suchy szampon, aby włosy mniej się ślizgały i były bardziej utrwalone. 

Po chwili na głowę nakładamy pasek od szlafroka w taki sposób, w jaki zakłada się opaskę na włosy. Jeżeli nie mamy pod ręką takiego paska, jego alternatywą może być także ten od sukienki. Najważniejsze, aby był w miarę elastyczny. Następnie, zaczynając od włosów znajdujących się najbliżej twarzy, zawijamy niewielkie pasma wokół paska, po czym stopniowo dobieramy następne - zasady podobne jak w przypadku plecenia warkocza francuskiego Zaplecione włosy należy ścisnąć gumkami na ich końcach.

Taką domową stylizację zalecamy przeprowadzić wieczorem, tuż przed snem. Po obudzeniu wystarczy zdjąć gumki oraz rozpleść i zdjąć pasek od szlafroka z głowy. Efekty powinny być bardzo zadowalające. 

Więcej o: