Ten produkt za 3 złote z Rossmanna jest hitem w sieci. Podobne w Hebe i Naturze

W Rossmannie pojawiła się maska do włosów, która podczas promocji kosztuje 2,99 zł. O produkcie szybko zrobiło się głośno w sieci. Podobne preparaty do włosów dostaniemy w Hebe lub Naturze.

Zdrowe i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Niejednokrotnie wydajemy fortunę na róże odżywki i preparaty, które w teorii mają zapewnić taki efekt. Nie trzeba kupować najdroższych produktów, aby włosy stały się mocne i piękne. Czasami dobrej jakości produkty znaleźć można na sklepowych półkach, a ich cena nie jest wysoka. Podczas aktualnej promocji, w sieci sklepów Rossmann pojawiła się maska do włosów, za którą zapłacimy 2,99 zł. Produkt stał się hitem w sieci, a influencerki masowo go polecają. Podobne preparaty są do nabycia w Hebe i Naturze. 

Maffashion Maffashion wróciła do wizerunku z przeszłości. "Brakowało Ciebie takiej"

Maska do włosów w Rossmannie za jedynie 2,99 zł. "To jest jakiś HIT"

Za maskę do włosów z olejkiem arganowym i żurawiną marki ISANA, podczas trwającej promocji w Rossmannie zapłacimy tylko 2,99 zł. Produkt został przeceniony z 3,69 zł. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji zniszczonych i suchych włosów. Maski działają nieco silniej niż odżywki, ponieważ wnikają w głębsze warstwy włosa, przez co po ich stosowaniu włosy stają się zdrowe i lśniące.

 

maska do włosów Rossmannmaska do włosów Rossmann screen rossmann.pl

Hebe również sprzedaje preparaty do włosów. Efekty ich stosowania cię zaskoczą 

W Hebe także możemy kupić maskę do włosów, której cena wynosi 9,99 zł. Produkt "SIELANKA DZIEWCZYNA JAK MALINA" to wzmacniająca maska i odżywka przeznaczona do cienkich oraz zniszczonych włosów, która znacząco ułatwia ich rozczesywanie. W składzie kosmetyku znaleźć można olej z pestek malin, który jest źródłem wielu witamin i mikroelementów korzystnie działających na włosy. 

maska hehemaska hehe screen hebe.pl

W drogeriach Natura także trwa wyprzedaż. Maski do włosów w atrakcyjnych cenach 

Drogeria Natura również przygotowała dla specjalną wyprzedaż, w czasie której rewitalizującą maskę do włosów można kupić za 9,49 zł. Dzięki formule wzbogaconej o witaminy, preparat ma poprawiać wytrzymałość i kondycję zniszczonych włosów. Cena produktu została obniżona aż o 46%. 

maska naturamaska natura screen drogerienatura.pl

Więcej o: