Makijaż na wesele. Jak się pomalować, by wyglądać świetnie przez całą imprezę?

Makijaż to jeden z ważniejszych elementów tylizacji na takie uroczystości jak ślub oraz wesele. W końcu niemal każda kobieta - niezależnie od tego, czy jest panną młodą, czy gościnią - chce wyglądać jak najlepiej. A wiadomo, że odpowiedni make up potrafi zupełnie odmienić wygląd i podkręcić nawet najprostszą stylizację. Jak go wykonać? Z pomocą przychodzi nasza makijażystka.

Makijaż na wesele rządzi się swoimi prawami. Nie może być ani zbyt matowy, ani zbyt błyszczący. Co więcej, musi nie tylko świetnie prezentować się na żywo, na zdjęciach oraz na nagraniach, lecz także wyglądać nieskazitelnie przez całe przyjęcie. 

Makijaż na wesele - o czym warto pamiętać?

Makijaż na wesele to istotny element stylizacji większości kobiet. Odpowiedni makijaż zrobi całą robotę i sprawi, że mając na sobie nawet najprostszą kreację, będziesz wyglądała oszałamiająco. Nie można jednak z nim przesadzić. Zbyt mocny i źle dobrany może wszystko zepsuć. Podstawowym krokiem, o który należy zadbać jeszcze przed malowaniem się, jest pielęgnacja. Nawet najlepiej wykonany makijaż nie będzie wyglądał dobrze na zaniedbanej cerze. Oprócz odpowiednio dobranych kosmetyków nałożonych tuż przed makijażem, warto dzień przed zrobić peeling enzymatyczny twarzy oraz nałożyć maseczkę. 

Ile trzeba nałożyć kremu z SPF, by ochronić się przed słońcem?Ile trzeba nałożyć kremu z SPF, by ochronić się przed słońcem?

Wbrew pozorom do wykonania efektownego makijażu na wesele nie trzeba wcale wielu kosmetyków. Wystarczy kilka sprawdzonych i trwałych produktów, by osiągnąć piękny efekt. Obecnie wśród makijaży na wesele królują naturalne i podkreślające kobiecą urodę propozycje. Rozświetlona powieka, idealna cera, podkreślone rzęsy i usta w kolorze nude to jest to! 

Więcej o: