David Beckham porównał stopy Victorii do... skorupiaka. Fani przyznali mu rację

David Beckham pochwalił się zaskakującym kadrem z wakacji. Były piłkarz pokazał stopy swojej żony Victorii, a zdjęcie opatrzył nietypowym komentarzem.

David i Victoria Beckhamowie aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, a ich profile na Instagramie obserwują miliony osób z całego świata. W ostatnich dniach były sportowiec opublikował nietypowy kadr z wakacji, o którym szybko zrobiło się głośno w mediach. 

Beckham porównał stopy Victorii do... skorupiaka

Na zdjęciu w oczy rzuca się przede wszystkim zauważalny odrost, a także obrazek, który Beckham zamieścił w tle. Kończyny swojej żony były piłkarz porównał do percebesa, czyli dosyć rzadkiego skorupiaka morskiego, który nazywany jest "truflą z morza". Percebesy żyją głównie w słonych wodach Oceanu Atlantyckiego u południowo - zachodniego wybrzeża Portugalii. W kraju tym skorupiaki te uznawane są za prawdziwy rarytas. 

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni bawiła się na ślubie syna:

Fani zgodzili się z Beckhamem

Beckham w instagramowej relacji oznaczył swoją żonę. Przy okazji zapytał obserwatorów, czy się z nim zgadzają. - Czy ktoś uważa, że stopy mojej żony wygląda jak percebes? - napisał były piłkarz. Co ciekawe, aż 71 procent głosujących w ankiecie na Instagramie zgodziło się z Beckhamem. 

Stopy Victorii BeckhamStopy Victorii Beckham Instagram @davidbeckham

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: