Kiedyś kiczowate, dziś każdy chce je mieć. To najmodniejsze wakacyjne paznokcie 2022!

Zobacz najmodniejsze wakacyjne paznokcie 2022. Trendy również w przypadku manicure zmieniają się co sezon w zależności od pory roku czy świąt. Niektóre z nich przeżywają istny renesans i przyjmują udoskonalone, wcześniej nieznane formy. Przykładem jest nowa wersja najpopularniejszego manicure wśród kobiet. Łączy w sobie elegancję oraz nutę wakacyjnego szaleństwa.

Stylizacja paznokci to dla wielu kobiet sposób na piękne, zadbane dłonie, ale również nadanie im niepowtarzalnego wyglądu. Na jakie kolory i wzory postawić w trakcie lata 2022, kiedy mamy okazję zaszaleć z barwnymi stylizacjami paznokci? W tym sezonie powróciły klasyczna wersja dobrze znanego manicure z lekką odmianą. Zobacz, galerię inspiracji prosto z Instagrama i wybierz opcję idealną dla siebie.

Zobacz wideo Czy można malować paznokcie w ciąży?

Monika Olejnik Olejnik zachwyca figurą. Jej strój jest dla pań w każdym wieku

Wakacyjne paznokcie 2022. Kolorowy french opanował tegoroczne trendy na lato

Kolorowy french to propozycja dla kobiet, które cenią sobie subtelne i jednocześnie lekko szalone stylizacje paznokci. Wykonanie jest praktycznie takie samo, jak w przypadku klasycznego frencha. Zamiast białe końcówki malujemy intensywnymi, neonowymi lub pastelowymi kolorami. Ten rodzaj manicure będzie świetnie prezentował się w przypadku każdego kształtu paznokci, zarówno migdałków jak i kwadratów. W stylizacji paznokci ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

 
 

Jak prać buty w pralce? Jak prać buty w pralce? Wystarczą te trzy triki, a będą wyglądać jak nowe

Paznokcie jasny róż i błękit. Pastelowe odcienie podkreślają opaleniznę

Latem wśród stylizacji paznokcie często również wybiera się jasne kolory w pastelowych odcieniach. W tym sezonie zdecydowanie róż i błękit skradły serca kobiet. Możesz nimi pokryć całą płytkę paznokcie lub tylko część. Wszystko zależy od inwencji twórczej. Dodatkowo jasne kolory świetnie współgrają i podkreślają letnią opaleniznę. 

 
 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: