Jeden kosmetyk, wiele zastosowań. To idealny makijażowy trik dla zabieganych

Czasem nasza kosmetyczka pęka w szwach, a i tak nie do końca wiemy, jak niektórych kosmetyków używać. Okazuje się, że czasem wystarczy jeden, żeby nie tylko pięknie podkreślić usta, ale również kości policzkowe. Jak to zrobić?

Ile obejrzałaś już tutoriali makijażowych, żeby nauczyć się malować? Pewnie jak większość z nas - wiele. Niestety czasami nie mamy czasu, by poświęcić godzinę na makijaż do pracy. Czy jest na to jakiś sposób? Oczywiście. Okazuje się, że np. róż do policzków świetnie sprawdzi się także jako pomadka. Jak to działa? 

Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się u wszystkich zabieganych i wiecznie spóźnionych osób. Dzięki temu, że wykorzystujemy jeden produkt, możemy spokojnie oszczędzić kilka minut podczas makijażu. Ponadto dzięki temu trikowi będzie on spójny i pięknie wykończony. 

Zacznij od pomalowania ust. Następnie przejdź do nałożenia różu w kremie na policzki. Opcji jego rozprowadzenia jest kilka. Możesz to zrobić za pomocą dłoni lub pędzelka z syntetycznym włosiem. Na koniec za pomocą gąbeczki rozblenduj całość i gotowe! 

W efekcie uzyskasz makijaż, w którym masz mocne usta i pięknie podkreślone kości policzkowe. Warto dodać, że róże do policzków pozwalają nam w łatwy i szybki sposób uzyskać efekt wypoczętej twarzy i młodzieńczej świeżości. Delikatny rumieniec stworzony przy użyciu tego kosmetyku ożywi twarz, a nawet odejmie nam kilka lat.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: