Adele schudła 50 kg. Gwiazda wyjawiła prawdę o metamorfozie. "Nie miałam kontroli nad moim ciałem"

Adele swoją spektakularną metamorfozą zaskoczyła nie jedną osobę. Popularna wokalistka schudła prawie 50 kilogramów i obecnie zachwyca smukłą sylwetką. Wokół "magicznej" diety stosowanej przez gwiazdę krążyło wiele spekulacji. Prawda okazała się zupełnie inna.

Adele to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek brytyjskiego pochodzenia. Wielokrotnie utytułowana przez światowe magazyny takie jak Time czy Billboard. Jej utwory "Hello", "Skyfall" biły rekordy popularności oraz sprzedaży. Gwiazda stała się jednym z głównych tematów za sprawą metamorfozy wizerunkowej, jaką przeszła. Pierwsze informacje pojawiły się w 2019 roku. Sama Adele nie skomentowała wtedy swojej zmiany, gdyż nie należy do osób, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. W temacie utraty wagi przez Adele oraz tego, w jaki sposób wokalistka tego dokonała na przestrzeni lat, narosło wiele teorii. 

Sandra Kubicka Hit na pryszcze Kubickiej kosztuje tylko 25 zł! "Został tylko strupek"

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Adele wyjawiła prawdę o utracie wagi. Kluczową rolę nie odgrywała dieta

Gwiazda nie komentowała swojej metamorfozy, jedynie w nielicznych wywiadach. Adele w rozmowie z Oprah Winfrey w ramach programu "Adele One Night Only" otworzyła się na wiele prywatnych tematów, w tym kwestii zmiany wizerunku, spowodowanej utratą prawie 50 kilogramów. Piosenkarka pierwszy raz opublikowała zdjęcie ukazujące jak bardzo schudła w maju 2020 roku na swoim profilu na Instagramie. Adele tłumaczy swoją metamorfozę uciekaniem od problemów w regularne i intensywne ćwiczenia. Gwiazda przeżywała również wtedy rozstanie z mężem, z którym obecnie wspólnie wychowują syna.

Gdy odeszłam od Simona, miałam ataki lękowe. Całkowicie mnie sparaliżowały. Nie miałam kontroli nad moim ciałem.

Ćwiczenia okazały się terapią, pomagającą pokonać stres.

Odzyskałam psychiczną równowagę.
 
 

Adele odniosła się do tematu swojej metamorfozy

Większość osób podziwia Adele za przejście spektakularnej zmiany, pojawiają się też głosy zaniepokojenia, czy piosenkarka nie wygląda zbyt chudo. W internecie i mediach narosło wiele spekulacji na temat utraty wagi przez gwiazdę. W sieci można znaleźć sporo artykułów dotyczących specjalnych diet czy pomocy wykwalifikowanych dietetyków, z których pomocy miałaby korzystać Adele. Sama wokalistka stanowczo tym plotkom zaprzecza, a zainteresowanie wokół jej osoby skomentowała:

Nie jestem zaskoczona, bo moje ciało było uprzedmiotowione przez całą moją karierę. Jestem albo za duża, albo za mała. Jestem seksowna albo nie.
 
 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: