Jak rozjaśnić włosy w domu? Naturalny i bezpieczny sposób za 6,99 zł. Efekt jak po wizycie w salonie

Każda kobieta od czasu do czasu ma ochotę na zmianę koloru włosów. Niestety często takie decyzje kończą się użyciem chemicznych metod u fryzjera i w konsekwencji pogorszeniu kondycji kosmyków. Istnieje jednak naturalna alternatywa w przypadku rozjaśniania włosów, która daje zaskakujące efekty.

Włosy poddawane zabiegom chemicznym w celu zmiany koloru włosów z czasem stają się suche, łamliwe oraz pozbawione blasku. Problem zniszczonych pasm najczęściej dotyczy kobiet, które decydują się na ich rozjaśnianie. Chcąc zmienić kolor kosmyków, subtelnie nadać im jaśniejszy ton wykorzystaj nieinwazyjne domowe sposoby.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Doda Doda w odważnej sukience podgrzewa atmosferę. "Nie masz rywalek w Polsce"

Rozjaśnianie włosów w domu. U kogo przyniesie zadowalający efekt?

Domowe sposoby na rozjaśnianie włosów kuszą małą ingerencją w strukturę i zmianę kondycji pasm. Niestety naturalne metody nie przyniosą oczekiwanych efektów u wszystkich. Posiadaczki bardzo ciemnych kosmyków nie powinny więc spodziewać się spektakularnej zmiany. Z dobrodziejstw natury z powodzeniem mogą więc skorzystać jasne szatynki oraz ciemne blondynki. 

Pchły to pasożyty żywiące się krwią ludzką i zwierzęcą. Jak pozbyć się pcheł z domu domowymi sposobami? To prostsze, niż myślisz

Jak rozjaśnić włosy w domu? Naturalne i domowe sposoby na zmianę koloru pasm

Do najpopularniejszej i najchętniej stosowanej metody rozjaśniania włosów w domu zaliczamy zdecydowanie stosowanie płukanki z rumianku. Ten sposób jest banalny w wykonaniu i szybki, a efekty zauważysz przy regularnym wykonywaniu całego procesu. Świetnie sprawdzi się dla posiadaczek przetłuszczających się włosów, powinny unikać korzystania z niego kobiety z suchymi kosmykami.  

  1. Zalej kilka saszetek rumianku (w zależności od długości włosów od 2 do 4) gorącą wodą.
  2. Pozostaw do ostygnięcia.
  3. Gdy całość ostygnie, przepłucz mieszanką włosy zaraz po ich umyciu.
  4. Wzmocnij efekt, wystawiając włosy na działanie promieni słonecznych.

Ten sposób rozjaśni włosy nawet o kilka tonów, lecz nie będzie to porównywalny efekt do tego uzyskanego przy użyciu chemicznych produktów.

Więcej o: