Ten sposób na przedłużenie trwałości perfum podbija TikToka! Jest banalnie prosty i skuteczny

Długotrwały i silny zapach zaaplikowanych perfum to marzenie każdej kobiety. Jeśli na twojej skórze perfumy pachną bardzo krótko, trik z wykorzystaniem tego produktu może okazać się rozwiązaniem problemu.

Niezależnie od tego czy używamy bardziej budżetowych perfum, czy egzemplarzy z wyższej półki, na niektórych osobach ich zapach utrzymuje się tylko przez chwilę. Na TikToku pojawił się banalny sposób, dzięki któremu ulubione perfumy będą pachniały na skórze przez wiele godzin, a do jego realizacji będziemy potrzebować stosunkowo niewielkiej kwoty. Co zrobić, aby perfumy pozostawały z nami na dłużej? 

Trik z TikToka na przedłużenie trwałości perfum. Prosty i skuteczny 

Jeśli na twojej skórze nawet najdroższe perfumy utrzymują się jedynie przez kilka chwil, to ten sposób zdecydowanie jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Wystarczy, że przed aplikacją perfum na skórę nałożymy dowolny, bezwonny balsam, a następnie dokładnie rozsmarujemy go po jej wybranym fragmencie. Najtańsze egzemplarze dostaniemy w popularnych drogeriach za około 10 zł. Dzięki tej metodzie perfumy będą utrzymywać swoją charakterystyczną woń nawet o 3-4 godziny dłużej niż zwykle. 

Olejek bezzapachowy również pomoże utrzymać zapach perfum jak najdłużej. Bardzo podobna i efektywna metoda 

Innym sposobem na przedłużenie trwałości aplikowanych perfum jest użycie bezwonnego olejku do skóry. Neutralny zapachowo produkt możemy nałożyć za uszami czy na wewnętrznej stronie nadgarstków chwilę przed użyciem perfum lub wcześniej rozsmarować kilka kropli żelu pod prysznic i dopiero użyć olejku. Warto także decydować się na wybór mocnych perfum lub wody perfumowanej, które dzięki wyższe stężeniu esencji zapachowych z pewnością dłużej zachowają swój intensywny zapach. 

Więcej o: