Hitowa maskara za 15 zł. "Bardzo przypomina mi tusz do rzęs z Lancome"

Wiele kosmetyków w przystępnych cenach zaskakuje doskonałą jakością. Nie dziwi więc fakt, że takie produkty szybko stają się bardzo popularne. Oto dwa tusze do rzęs, które w ostatnim czasie zachwycił wiele osób.

Maskara to zdaniem wielu osób jeden z najważniejszych kosmetyków. Dobry produkt tego typu nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, lecz także się nie osypuje. Kosmetyki tego typu nie muszą być jednak drogie. Świetnym przykładem na potwierdzenie tego jest maskara marki Delia. 

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

"Bardzo przypomina mi tusz Lancome Hypnose"

Tusz do rzęs marki Delia cieszy się ogromną popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje. Co ciekawe, niektórzy porównują go nawet do znacznie droższych produktów. Maskara Nadaje rzęsom głęboki czarny kolor, fantastycznie je wydłużając, idealnie rozdzielając i dodając objętości. A jej cena w zależności od sklepu waha się ona w przedziale od 12 do 15 złotych.

A co na temat produktu sądzą użytkownicy? Oto kilka opinii, które można znaleźć na jego temat w sieci.

 Za niecałe 15 zł mam maksymalną długość oraz niewiarygodną objętość rzęs.
Bardzo przypomina mi tusz Lancome Hypnose, więc po co przepłacać?
Najlepszy z najlepszych, używam go od kilku lat. Podbija te markowe!

- piszą zadowoleni użytkownicy. 

Paese Eyegasm - pielęgnuje i zapewnia spektakularny efekt

Nasza kolejna propozycja to kosmetyk marki Paese. Mowa o tuszu Eyegasm. Cena produktu w zależności od drogerii waha się w przedziale od 25 do 40 złotych. Maskara nie tylko zapewnia efekt maksymalnej objętości rzęs, lecz także je pielęgnuje. Jej formuła została oparta na naturalnych woskach oraz olejach. Dzięki temu pielęgnuje włoski i stymuluje do wzrostu. 

Silikonowa szczoteczka w kształcie klepsydry dotrze do najkrótszych rzęs tworząc efekt push up. Dzięki twardszemu rdzeniowi włoski są precyzyjnie rozdzielone oraz nieziemsko uniesione.  Lśniąca i intensywna czerń doda głębokiego spojrzenia

- zapewnia producent.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: