Dzięki niej włosy wyglądają nonszalancko i z pazurem. Wolf cut to najmodniejsza fryzura na jesień 2022

Przez długi czas w trendach fryzjerskich królowały wszystkie odmiany boba, a wraz z nimi proste i równe strzyżenie. Teraz przyszedł czas na nowe, stawiamy na artystyczny nieład i fryzurę, której nie trzeba za bardzo układać. Przykładem jest wolf cut, gorący trend na jesień.

Idzie nowe. Chaos kontrolowany na głowie

Bob to fryzura, którą pokochały miliony kobiet. Jest piękny i ma wiele wariacji, ale teraz powoli ustępuje miejsca innym trendom. Fryzjerzy odchodzą od równego cięcia na rzecz artystycznego nieładu, który wbrew pozorom wymaga jednak precyzji w strzyżeniu. Przykładem jest najmodniejsza fryzura na jesień wolf cut. 

 

Niczym czupryna wilka. Fryzura z pazurem, ale z dziewczęcym urokiem

Wolf cut to fryzura wręcz wyjęta z kultury rockowej. Łączy w sobie cechy charakterystyczne dla messy hair i mulleta, w Polsce znanego jako fryzura na czeskiego piłkarza. W tym przypadku nie ma mowy o wymuskanej stylizacji, liczy się nieregularny kształt, potarganie i trochę objętości. Całość ma przypominać grzywę wilka, ale ma nieco dziewczęcego uroku. Z pewnością nie jest pomysł dla każdego, wymaga pewnej odwagi i chęci wyróżnienia się w tłumie. 

 

Jak ułożyć wilka? Ta fryzura nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku!

Wołf cut odznacza się mocnym cieniowaniem włosów. Tak, by kosmki wywijały się same we wszystkie strony świata. Ważnym elementem tej fryzury jest grzywka różnej długości, choć najbardziej rockowo wygląda bardzo krótka. Jest to fryzura idealna dla posiadaczek włosów, które mają skłonność do falowania i kręcenia, choć z powodzeniem można ją też wystylizować za pomocą walków czy lokówki. Warto pamiętać o tym, żeby nie zawijać pasm do końca. Proste końcówki podkreślają charakter fryzury, bo przecież ma być nieco bałaganiarsko. Precyzyjne ścięcie powoduje, że fryzura ta wręcz układa się sama, ale możemy jej też pomóc kosmetykami nadającymi objętość i lakierem mocno utrwalającym. Świetnie sprawdzą się także pudry, które unoszą włosy u nasady.  

 
Więcej o: