Jeszcze niedawno były synonimem kiczu. Teraz takie brwi wracają do łask

Jeszcze kilka lat temu wydawało się to niemożliwe. A jednak! Kontrowersyjny trend rodem z lat 90. ubiegłego wieku wraca do łask.

Jeszcze niedawno ogromną popularnością cieszyły się gęste i wyraziste brwi. To jednak powoli zaczyna się zmieniać. Okazuje się, że do łask wracają ekstremalnie cienkie brwi. 

Cienkie brwi znowu bardzo modne

Wiele z nas pamięta ten trend z lat 90. ubiegłego stulecia. I gdy wydawało się, że takie brwi nigdy nie będą już modne, stylizacją zafascynowało się pokolenie Z.

- Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt. Warto wspomnieć, że świat mody pokochał ten trend. Jedną z jego fanek jest między innymi modelka Bella Hadid. 

 
 

Cienkie brwi wracają do łask. Komu pasuje taka stylizacja?

Takie brwi są bardzo precyzyjnie wyregulowane pęsetą, mają jednakową szerokość na całej długości. Poza tym dosyć wyraźnie kontrastują z cerą. 

Jednak styliści podkreślają, że nie jest to opcja dla każdego. Takie brwi sprawdzą się przede wszystkim u osób o kwadratowym kształcie twarzy, gdyż taka stylizacja delikatnie go złagodzi. Poza tym może ona okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku osób z twarzą w kształcie serca. Warto jednak zwrócić uwagę na zachowanie dosyć łagodnego łuku. 

Zobacz wideo Brwi na mydło krok po kroku

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: