Ten naturalny sposób wspomoże porost brwi. Wystarczy 1 produkt za 4 zł

Większości nam gęste brwi kojarzą się ze zdrowiem i witalnością. Chcąc przyśpieszyć porost włosków, potrafimy zostawić w drogeriach fortunę. Często jednak stosowane kosmetyki nie przynoszą upragnionych rezultatów. Z pomocą przychodzą wówczas tanie i bezpieczne domowe sposoby, które pomogą ci w walce z uporczywym problemem.

"Jak szybko i skutecznie zapuścić brwi?" - to pytanie mogłyśmy spotkać już na niejednym forum internetowym. Gęste włoski są marzeniem wielu kobiet, a w szczególności tych, których natura obdarzyła wyjątkowo cienkimi i rzadkimi. Jednak nieliczne z nas zdają sobie sprawę, że przy zapuszczaniu brwi wyjątkowo pomocna może okazać się... zielona herbata!

Dlaczego warto stosować zieloną herbatę przy zapuszczaniu brwi? O tym mogłaś nie wiedzieć!

Nie bez powodu w wielu krajach azjatyckich zielona herbata nazywana jest "napojem wiecznej młodości". Już w dawnych czasach stosowana była ona w celu utrzymania organizmu w jak najlepszej kondycji. Doceniania ze względu na swoje liczne zalety wykorzystywana jest zarówno przy leczeniu różnych dolegliwości, a także podczas zabiegów kosmetycznych. Bardzo często zieloną herbatę znajdziemy w sklepach już za niecałe 4 złote. 

Czy wiedziałaś, że dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym zielona herbata jest także stosowana w produktach do włosów? Okazuje się ona efektywna nie tylko wtedy, gdy zależy nam na poroście kosmyków, lecz także jeżeli chcemy zapobiec ich wypadaniu. Bardzo często wspomaga wzrost i wzmocnienie mieszków włosowych. W przeciągu zaledwie chwili możesz wykonać w swoim domu środek z użyciem zielonej herbaty, który sprawi, że twoje brwi będą rosły gęstsze i pełniejsze. 

Prosty przepis na domową odżywkę do brwi. Wystarczy zaledwie chwila!

Jedyne czego będziesz potrzebować to:

  • 1 łyżka zielonej herbaty 
  • 1 szklanka wody 

Na początku przygotuj filiżankę zielonej herbaty. Pozostaw do wystygnięcia. Następnie za pomocą bawełnianego wacika nałóż produkt na brwi. W celu uzyskania lepszych efektów możesz zdecydować się także na wsmarowanie we włoski 1 kapsułki witaminy E. Najlepiej cały zabieg wykonać pod wieczór i zmyć go dopiero następnego dnia rano. Umyj twarz i zmyj mieszankę z brwi. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się powtarzanie procesu przez kilka tygodni. 

Warto jednak pamiętać, że każdy organizm może zareagować na kurację inaczej. Dlatego przed jej rozpoczęciem zaleca się wykonanie próby alergicznej. 

Więcej o: