Zapomnij o blondzie. Ten kolor inspirowany ciastem to największy krzyk mody na jesień!

Brownie batter to jeden z najsłodszych trendów na jesień! Kolor inspirowany ciastem to mieszanka blondu i brązu z babylights. Koloryzacja jest już w hitem na Instagramie i decydują się na nią najpopularniejsze blogerki. Jak dokładnie wygląda?

Ten kolor idealnie wpisuje się w nadchodzące trendy w koloryzacji włosów. Brownie batter to kolejny "słodki" odcień, który będziemy wybierać tej jesieni. Charakteryzuje się połączeniem blondu i brązu i efektem, jakby kolor był podkreślony promieniami słońca. Ten trend prosto z TikToka opanuje sezon jesienno-zimowy. Wyjaśniamy, jak dokładnie wygląda.

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Więcej treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Brownie batter to trend prosto z TikToka. Koloryzacja jest hitem na jesień.

Jesienią 2022 odchodzimy od chłodów i stawiamy na ciepłe i otulające tony. Oprócz tego do łask powróci naturalność z delikatnymi efektami pasemek, balejaży i ombre. Brownie batter jest idealnym połączeniem tych dwóch trendów.

Koloryzacja stała się popularna dzięki aplikacji TikTok. Stylista fryzur Colissa Nole w rozmowie z allure.com potwierdziła, że brownie batter będzie hitem w nowym sezonie. Nadaje włosom blasku, lekkości i wymiaru. Koloryzacja charakteryzuje się efektownym połączeniem balejażu z babylights i blond pasmami z przodu. Jest idealna dla naturalnych brunetek, ponieważ podkreśla czekoladowy kolor włosów, a jednocześnie urozmaica fryzurę jasnymi "money pieces".

Modne kolory włosów jesień 2022. Jakie koloryzacje rządzą w tym sezonie?

Brownie batter to nie jedyna koloryzacja, który aktualnie święci triumfy. Jakie są modne kolory włosów na jesień 2022? Przede wszystkim te "słodkie". Styliści fryzur radzą, żeby stawiać na ciepłe pasemka, miodowe blondy i czekoladowe brązy.

Jedną z najpopularniejszych koloryzacji jest "wiśnia w czekoladzie", czyli połączenie brązu i rudości. Wystarczy poprosić fryzjera o jasne pasemka wpadające w miedziane i różowe tony. Jeśli chodzi o blondy, zaczynamy odchodzić od chłodów i platyny. Jesienią lepiej wybrać kolor w złotych i truskawkowych odcieniach.

Więcej o: