Ta fryzura była hitem 2021 roku, teraz powraca w wielkim stylu! Optycznie wysmukla i jest bardzo twarzowa

Cool girl bob to modna fryzura, która wizualnie wysmukla buzię. Jest jednocześnie bardzo stylowa i kobieca. Co ważne, nietrudno ją ułożyć. Będzie idealna zarówno dla dojrzałych jak i młodziutkich kobiet.

Cool girl bob była jedną z najbardziej modnych fryzur na 2021 rok. Teraz ten trend fryzjerski wraca na zimę ze zdwojoną siłą.  Na punkcie tej modnej fryzury cool girl bob oszalały gwiazdy, m.in Emma Stone, Hailey Bieber, Emma Roberts oraz Irina Shayk, Jak wygląda takie cięcie do krótkich włosów? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Cool girl bob. Jak wygląda?

 

Cool girl bob to odmiana klasycznego i ponadczasowego boba. Długość włosów w obu fryzurach jest niemal taka sama- pasma sięgają mniej więcej linii brody. Cool girl bob wyróżnia przede wszystkim stylizacja włosów, które u nasady ułożone są na prosto i gładko, natomiast końcówki mają mocno wycieniowane, roztrzepane i powykręcane w różne strony. Dzięki odpowiedniemu cięciu (cieniowaniu) włosy naturalnie układają się i tworzą delikatne oraz nieregularne fale.

Cool girl bob - jak zrobić? Jak stylizować?

 

Cool girl bob to taka fryzura, w której najważniejsze jest dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera. Istotne jest, aby końcówki włosów były gęsto wycieniowane i postrzępione. Uczesanie cool girl bob najłatwiej i najszybciej uzyskać poprzez kręcenie końcówek włosów za pomocą prostownicy. Możecie również używać innego, bardzo prostego sposobu. Wystarczy, że podczas suszenia włosów, ich końcówki będziecie ugniatać w dłoniach. Dla utrwalenia efektu możecie użyć do tego specjalnej pianki, podkreślającej skręt.

Cool girl bob- dla kogo najlepiej sprawdzi się ta fryzura? Czy jest polecana dla dojrzałych kobiet?

 

Cool girl bob to uniwersalna fryzura, która pasować będzie praktycznie każdej pani, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Dużym atutem uczesania jest to, że dodatkowo optycznie wysmukla twarz. Cool girl bob doskonale sprawdzi się również u dojrzałych kobiet, ponieważ taka fryzura do krótkich włosów jest bardzo stylowa, a jednocześnie dodaje świeżości i młodzieńczości.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: