Ten manicure pokochała nawet sama Jennifer Lopez! Bogaty, a skromny. Jak go wykonać?

Jest elegancki, a przy tym minimalistyczny. Został obwołany symbolem luksusu, który nic nie musi udowadniać. Ten manicure będzie niezwykle popularny w najbliższym czasie, co potwierdza sama Jennifer Lopez.

To klasyk nad klasykami! A przy okazji manicure, który pasuje do absolutnie każdej stylizacji. Nazwa to pewien paradoks, bo rich-bogaty w tym przypadku oznacza absolutny minimalizm. Nie ma zdobień, wzorków, ani intensywnego koloru. Tak określił go stylista paznokci samej Jennifer Lopez, królowej popu - Tom Bachik. A trzeba dodać, że w ostatnim czasie to ona dyktuje trendy na ten temat. Na swoim ślubie postawiła na paznokcie w kolorze mlecznym, które szybko stały się bardzo popularne. I jak się okazuje, w tym roku dominuje naturalność. 

 

Czym charakteryzuje się rich girl manicure? Perfekcyjną prostotą!

Jest prosty, ale szykowny i elegancki. Jest to również świetny sposób na podkreślenie naturalnego piękna paznokci. Wykonanie wydaje się proste, w końcu to paznokcie w jednym dosyć neutralnym kolorze. Jednak nie jest to takie oczywiste. Kluczowy jest kolor.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ważny jest mocno kryjący lakier w kremowym odcieniu greige, czyli połączenie beżu z kroplą szarości (grey + beige). Ten manicure oznacza idealnie zadbane skórki, a paznokcie powinny mieć kształt tak zwanej "trumienki". Stylista JLo Tom Bachik przekonuje, że to manicure idealny na święty, który świetnie będzie komponować się z charakterystycznymi dla tej okazji kolorami: czerwienią, złotem i zielenią. 

Czas jesienno-zimowy jest dosyć trudny, jeśli chodzi o idealnie wyglądające dłonie. Zimno i suche  powietrze mogą spowodować, że staną się one wysuszone i szorstkie. Remedium na to mogą być domowe maseczki np. z gotowanego siemienia lnianego lub oleju kokosowego. 

Więcej o: