Ten produkt zadziała jak wypełniacz na zmarszczki. Efekt photoshopa dla kobiet 50+

Wiele kobiet 50+ nawet nie używa go do codziennego makijażu, a może całkowicie zmienić wygląd skóry i optycznie wypełnić zmarszczki. Idealnie utrwala make-up i dodaje twarzy naturalnego blasku.

Na rynku jest dostępnych wiele kosmetyków, które mają poprawiać wygląd skóry i wygładzać zmarszczki. Jednak to pudry mają największą szansę faktycznie zmienić wygląd naszej cery.

Których pudrów unikać, by nie pogarszać wyglądu skóry i optycznie się nie postarzać?

Makijaż po 50Makijaż po 50 Shutterstock

Zdecydowanie zrezygnuj z pudrów matujących. Używane do makijażu skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia, tylko pogłębią wgłębienia w postaci bruzd nosowo-wargowych czy kurzych łapek. W makijażu dla kobiet 50+ nie sprawdzą się także modele w kamieniu. Produkt osadza się w kącikach i wgłębieniach, tworząc nieestetyczny efekt. Skóra nie będzie wyrównana, a wręcz przeciwnie. Będzie wyglądać blado i niezdrowo.

Zobacz wideo Czy urodzenie dziecka pogarsza życie seksualne?

Które pudry najlepiej wygładzają zmarszczki, pory i inne nierówności na twarzy?

makijażmakijaż pikselstock/shutterstock.com

Będą to pudry satynowe. To właśnie dzięki nim twój makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie w każdym świetle i zyskasz kontrolę nad błyszczeniem. Formuła satynowa stworzy na twojej skórze naturalnie połyskującą powłokę, która w przeciwieństwie do rozświetlacza i rozświetlającego pudru, nie będzie mienić się intensywnie nawet w świetle. Dzięki temu uzyskany efekt będzie naturalny i delikatny. Puder satynowy kup koniecznie w formie sypkiej. Będzie lekki i doskonale wygładzi twoją skórę, tworząc naturalny efekt Photoshopa.

Sypki i transparentny puder satynowy dostępny jest w każdej drogerii nawet za kilkanaście 

Zakupy w drogeriiZakupy w drogerii fot. Nestor Rizhniak/ Shutterstock

Nie musisz przepłacać na drogie pudry. Puder satynowy dostaniesz w drogerii w naprawdę niskich cenach.

Puder satynowy w sypkiej formule i transparentnym kolorze to najlepszy wybór dla kobiet 50+. Ten kosmetyk nie obciąży twojej skóry, ponieważ jest dedykowany do wszystkich jej rodzajów- także suchego. W zimie łatwo o przesuszone miejsca przy nosie. Ten puder nie podkreśli ich, a delikatnie zakryje.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: