Synowa będzie w szoku. Te fryzury dla pań po 60-tce to odmładzający HIT!

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją rodzinę na święta, postaw na metamorfozę i wypróbuj nową fryzurę. W tym artykule prezentujemy najlepsze cięcia dla pań po 60-tce.

Uniwersalna i niezwykle twarzowa fryzura dla Pań po 60-tce:  pixie cut

 

Pixie cut to jedna z propozycji dla Pań w różnym wieku. Jest to niezwykle twarzowa i uniwersalna fryzura krótka. Włosy delikatnie uniesione nad czołem skutecznie wyszczuplają twarz. Szczególnie dobrze wyglądają w takim uczesaniu panie niskie oraz kobiety w średnim wieku, którym krótkie uczesanie dodaje lekkości i dziewczęcego uroku. Krótkie i asymetryczne cięcia oraz mocno wycieniowane pasma znakomicie pasują do twarzy okrąglej.

Nowoczesne spojrzenie na klasycznego boba: angled bob

 

Angled bob to fryzura, która jest nie tylko modna, ale przede wszystkim kobieca i stylowa. Będzie idealna dla dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. Angled bob to, jak sama nazwa wskazuje, nowoczesna odmiana klasycznego i ponadczasowego boba. Czym się zatem różną obie fryzury? Przede wszystkim długością włosów. Angled bob to cięcie, w którym włosy sięgają nieco poniżej linii brody. W klasycznym bobie zaś są krótsze. Po drugie, we fryzurze angled bob włosy nie są równo obcięte- mają kształt ekierki, czyli prostokątnego trójkąta. Z przodu są dłuższe, z tyłu zaś nieco krótsze.

Ponadczasowa i elegancka fryzura dla każdej kobiety, która chce zadać szyku: klasyczny bob

 

Fryzura bob to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych fryzur, nadających szyku i klasy każdej kobiety. Fanką tego typu cięcia jest między innymi redaktorka naczelna magazynu Vogue Anna Wintour, która niezmiennie od kilkudziesięciu lat dumnie nosi tę piękną fryzurę. Cięcie sięgające do linii żuchwy wysmukla wizualnie twarz, odejmując lat. Jeśli zmagasz się z przerzedzaniem się włosów, tego typu fryzura optycznie zagęści włosy.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: