To najmodniejszy manicure w tym sezonie! Wygląda klasycznie, ale i odważnie

Ten kolor to istny paradoks. Jest głęboki, intensywny, a jednak skromny. Szaleją za nim styliści, ale śmiało można pokusić się na ten trend w codziennych stylizacjach. Nastała moda na niebo nocą.

Jak co roku zimą popularniejsze stają się paznokcie w ciemniejszych kolorach. Wracamy do odcieni burgundowych, czarnych, ale i zieleni. Styliści zachwycili się jeszcze innym, granacie w kolorze nieba nocą. Co można uznać za wybór całkiem słuszny, skoro obecnie noc zapada już po południu. Dla kogo ten lakier będzie idealny?

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci. Jak wydłużyć odstęp między wizytami u manikiurzystki?

Więcej ciekawych tekstów na stronie głównej gazeta.pl

Manicure w kolorze nocnego nieco na wiele okazji. Wymaga jednak perfekcyjnego wykonania

Granat to kolor bardzo uniwersalny, ale wciąż mało spotykany w wyborze manicure. Szczególnie dobrze wygląda na nieco krótszych paznokciach. Nie przytłacza, ale jednak wygląda wyraziście.  Granatowy jest równie klasyczny, jak i beże, dlatego pasuje do wielu stylizacji. Nie kłoci się z codziennym wizerunkiem do pracy, ponieważ jest naprawdę elegancki, ale będzie też świetnym wyborem na wieczorowe okazje, dopełniając wytworną kreację. Ten manicure wymaga jednak dużej precyzji ze strony stylisty, wszelkie niedociągnięcia będą dużo bardziej widoczne w przypadku ciemnego odcienia. Bardziej widoczny będzie również odrost, zatem manicure tez wymaga pewnej systematyczności. 

 

Nieco z gwiazdami. Granat pasuje do złotych i srebrnych wzorów

To nie jest wyłącznie opcja wieczorowa, ale jeśli jednak tego chcemy, to taki efekt można uzyskać dzięki granatowemu lakierowi z drobinkami, mieniącymi się niczym gwiaździste niebo. Kolor granatowy to świetne tło dla różnych wzorków, choć warto zachować w tym umiar, ażeby nie osiągnąć karykaturalnego efektu. Intrygujący efekt osiągniemy, łącząc go z kolorem srebrnym lub złotym - a to idealny sposób, by przyciągnąć uwagę

 
Więcej o: