Odmładzające fryzury dla pań po 50-tce. Wystarczy spojrzeć na Ewę Wachowicz i Grażynę Torbicką

Wybierając odpowiednią fryzurę możesz odświeżyć swój wizerunek i odjąć sobie kilka lat. Prezentujemy trzy cięcia, na które warto postawić, by wyglądać młodo.

Początek nowego roku może być dobrym czasem do zmian. Jeżeli w nadchodzącym, 2023 roku chciałabyś nieco odświeżyć swój wizerunek, pomyśl o zmianie fryzury. Cięcia w tym stylu z powodzeniem odejmują lat. 

 

Odmładzająca fryzura z grzywką. Idealna dla dojrzałych kobiet 

Świetną propozycją dla dojrzałych kobiet są włosy sięgające do ramion. Strzałem w dziesiątkę są zwłaszcza fryzury z grzywką, które wspaniale równoważą proporcje twarzy i odejmą lat. Dla kobiet po 50-tce polecana jest zwłaszcza tzw. francuska grzywka. Pomaga ona ukryć zmarszczki i łagodzi rysy twarzy. Na taką grzywkę zdecydowały się m.in. Grażyna Torbicka czy Ewa Wachowicz. 

 

Możesz postawić również na skośną grzywkę zaczesaną na bok. To propozycja zwłaszcza dla posiadaczek okrągłych twarzy. Włosy do ramion z grzywką będą wyglądały świetnie także w takich upięciach, jak luźny kok czy koński ogon. Te fryzury również odmładzają

Odmładzające fryzury dla dojrzałych kobiet. Ponadczasowy bob 

Ponadczasowy bob to idealna propozycja dla dojrzałych kobiet. Fryzura ta wygląda nowocześnie i lekko, więc świetnie odświeży twój wizerunek. Klasyczną fryzurę bob cechuje prostota. Włosy są nieco dłuższe z przodu. Modnego boba można zrobić na każdym rodzaju włosów.

 

Ciekawą propozycją jest również delikatnie falowany bob. Dziewczęce loki z powodzeniem odejmą lat. Taką fryzurę nosiła m.in. Małgorzata Kożuchowska. 

Te fryzury odejmują lat. Krótkie cięcie

Krótkie fryzury nie tylko prezentują się bardzo modnie, ale są też wygodne. Krótkie cięcia można stylizować na wiele sposobów. Jeżeli chcesz wyglądać młodo, postaw na delikatny nieład. Krótkie włosy możesz również połączyć z nieco dłuższą grzywką. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: