Te odmładzające cięcia będą hitem w 2023! Szykowne i eleganckie, idealne dla pań po 50-tce

Idealna fryzura to taka, w której nie tylko wyglądasz pięknie, ale i fantastycznie się czujesz. Te fryzury będą hitem w 2023. Są idealne dla Pań po 50-tce. Zobacz czy któraś wpadnie ci w oko...

Wśród hitów na 2023 znalazły się nie tylko najnowsze trendy, ale również ponadczasowe klasyki

Te fryzury wizualnie odejmują lat i świetnie podkreślają urodę. Jeśli lubisz ostre cięcia, masz szczęście. W 2023 roku królować będą cięcia pixie cut oraz boby. Pixie cut, czyli cieniowane, krótkie włosy z dłuższą grzywką wysmuklą optycznie twoją twarz.

 

Jeśli natomiast chodzi o boby,  na topie są przede wszystkim klasyczne odsłony bobów – sięgające do linii żuchwy, w wersji prostej albo lokowanej. To modne i szalenie kobiece krótkie fryzury, w których doskonale wyglądają panie po 50-tce oraz młodsze dziewczyny. Fryzura ta odświeża i odmładza. Jej fanką jest między innymi Selena Gomez.

 

W 2023 roku grzywki nie nosimy na czole. Teraz hitem jest side-swept bangs

Modne fryzury z grzywkami powracają do trendów ze zdwojoną siłą! W 2023 hitem staje się cięcie side-swept bangs uwielbiane przez Francuzki. Cięcie to polega na krótszych, opadających na boki włosach, które dodają fryzurze lekkości i wyglądają doskonale z każdym kształtem twarzy. Fryzurę charakteryzuje podwójna grzywka opadająca na obie strony twarzy. Fryzura ta wymaga minimalnej stylizacji, jest więc niesamowicie wygodna. 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia
 

Kolejnym hitem na 2023 rok będą klasyczne długie włosy, z przedziałkiem na środku

Długie włosy możesz nosić proste lub je falować.  W wersji prostej najlepiej sprawdzi się przedziałek na środku i wygładzenie włosów na całej długości. Modne są również surferskie fale, które nosić możesz nie tylko w lecie.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: