Domowy botoks za 8 zł zadziała jak zabieg za 300 zł? Jak najbardziej! Pasma będą odbudowane w kilka minut

Botoks na włosy to ostatnio jeden z najpopularniejszych zabiegów w salonie fryzjerskim. Rzeczywiście, przynosi wspaniałe rezultaty, ale jest niestety drogi. Możesz wykonać podobny zabieg w domu, za kilka złotych. Twoje pasma zostaną zregenerowane w kilka minut!

Botoks na włosy w ostatnim czasie stał się niesamowicie popularnym zabiegiem

Botoks włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest odbudowa włosa, regeneracja i poprawa jego kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie i elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku.

Zabieg keratynowy na włosy zdecydowanie poprawia ich wygląd i kondycję.Zabieg keratynowy na włosy zdecydowanie poprawia ich wygląd i kondycję. zdjęcie ilustracyjne, Shutterstock

Nafta kosmetyczna na włosy – działa jak botoks za 300 zł?

Jak wcześniej wspominałyśmy, botox sprawia, że pasma włosów są odbudowane, odzyskują blask, stają się miękkie i gładkie. Jak zadziała na włosy nafta kosmetyczna? Bardzo podobnie.

Nafta kosmetyczna na włosy:

  • poprawia ukrwienie cebulek włosowych
  • wzmacnia, nadaje połysk i miękkość
  • zapobiega elektryzowaniu się włosów
  • ułatwia rozczesywanie i modelowanie
  • zapobiega wypadaniu i rozdwajaniu włosów
  • usuwa łupież

Jak widzimy, nafta kosmetyczna bardzo pozytywnie zadziała na nasze włosy.

Ważne jest jednak to, żeby nie przesadzić z częstotliwością stosowania nafty kosmetycznej, ponieważ używana za często może wysuszyć włosy i skórę głowy.

Kosztuje niecałe 2 zł, a działa na włosy jak zabieg za 200 zł. Ten produkt masz w kuchni (zdjęcie ilustracyjne)Kosztuje niecałe 2 zł, a działa na włosy jak zabieg za 200 zł. Ten produkt masz w kuchni (zdjęcie ilustracyjne) Parilov / shutterstock.com

WłosyWłosy Fot. Shutterstock

Domowy botoks na włosy za 8 zł, który odbuduje twoje pasma. Jak stosować?

Jeśli chcesz wykonać w domu zabieg, który zadziała na twoje włosy jak botox, sięgnij po produkt, który dostaniesz za jedyne 8 zł. Jest nim znana wszystkim włosomaniaczkom - nafta kosmetyczna.

Naftę kosmetyczną możesz zastosować samą lub dodać do niej kilka kropli olejku rycynowego.

Naftę zaaplikuj na suche lub lekko wilgotne włosy. Już jeden zabieg wpłynie pozytywnie na twoje pasma. Już po kilku minutach, będą one wygładzone i błyszczące.

Naftę kosmetyczną możesz również stosować jako maskę. Niewielką jej ilość powinnaś wetrzeć w skórę głowy, a następnie rozprowadzić na całej długości włosów. Produkt pozostaw na włosach przez 10 minut, następnie zmyj.

Nafta nie zmywa się łatwo, włosy będziesz musiała prawdopodobnie umyć około 2/3 razy.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: