Wolumetria twarzy, czyli lifting lub modelowanie owalu twarzy. Oto genialne rozwiązanie na poprawę jej wyglądu!

Wolumetria twarzy to doskonały sposób na poprawienie rysów, które z wiekiem bardzo się zmieniają. Dzięki niej można skorygować wygląd twarzy i przywrócić jej młodzieńczy blask.

Wolumetria twarzy – cena za piękny wygląd, którą warto ponieść!

Wolumetria twarzy to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala na poprawę wyglądu twarzy bez użycia skalpela - zabieg bazuje na popularnej w kosmetyce substancji, a mianowicie na kwasie hialuronowym. Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, ale bezsprzecznie dla wielu ludzi wizerunek ma ogromne znaczenie również ze względu na charakter pracy, którą wykonują. Poza tym, gdy jest się zadowolonym z siebie i nie ma się kompleksów, poprawie ulega również nasza samoocena. Medycyna estetyczna nie jest najtańszym sposobem na poprawę wyglądu, ale zdecydowanie daje najtrwalsze efekty, co dla wielu ludzi może mieć znaczenie. Jeśli chodzi o koszty, to wolumetria twarzy i cena zależy od rodzaju wybranego zabiegu, kliniki i miasta, w którym jest wykonywany. Średnio cena kształtuje się na poziomie ok. od ok. 900 zł do 3500 zł.

Czy dobrym pomysłem jest wolumetria twarzy? Efekty bywają spektakularne!

Wolumetria twarzy cieszy się coraz większym zainteresowanie. U osób, które zdecydowały się na zabieg widać znaczącą różnicę po zabiegu i przed - czasami wizualnie odejmuje nawet kilka lat. Warto więc inwestować w takie zabiegi, jeśli czuje się potrzebę poprawy wyglądu. Z pewnością wśród najbardziej zauważalnych efektów wolumetrii twarzy można wymienić:

  • znaczącą poprawę owalu twarzy,
  • redukcję opadających kącików ust,
  • wypełnienie opadających policzków,
  • wypełnienie "doliny łez",
  • redukcję zmarszczek,
  • zdecydowaną poprawę napięcia i elastyczności skóry.
Zobacz wideo Złuszczanie twarzy peelingiem drobnoziarnistym

"Jeden z najlepszych zabiegów". Wolumetria twarzy – opinie osób, które zdecydowały się na zabieg, są zgodne

Podobnie oceniają wolumetrię twarzy nie tylko pacjentki, ale też i sami lekarze. Jest to dużo mniej inwazyjny zabieg niż operacja plastyczna. Daje też znacznie lepsze efekty niż botoks. Jest przy tym wszystkim bezbolesny. Wolumetria twarzy według opinii użytkowników daje też naturalne efekty, co dodatkowo przemawia za trafnością wyboru.

Jak długo się utrzymuje wolumetria twarzy?

Zabieg ten jest świetnym rozwiązaniem bez sztucznych efektów, które zresztą widoczne są niemal od razu. Wolumetria twarzy, jak długo się utrzymuje, zależy od indywidualnych predyspozycji. Z reguły wskazuje się, że jest to ok. 12 – 18 miesięcy.

Popraw swój wygląd! Wolumetria twarzy na podbródek to trafny wybór!

Wiele osób zmaga się z nieprzyjemnym wizualnie efektem w postaci tzw. drugiego podbródka. Tworzy się on z reguły z nadmiaru tkanki tłuszczowej, która zbiera się w tym miejscu. Wizualnym wrażeniom nie pomaga też utrata elastyczności skóry, która następuje z wiekiem. Najczęstszą przyczyną jego powstania jest skłonność genetyczna lub niewłaściwa dieta, a czasem obie te kwestie. Na szczęście medycyna estetyczna znajduje rozwiązanie na takie problemy i jednym ze sposobów jest właśnie wolumetria twarzy na podbródek. Zabieg przeprowadza się dzięki wypełniaczowi na bazie kwasu hialuronowego i jest bezbolesny.

Zobacz też: Broda czarownicy. Czym jest i jak ją rozpoznać na wczesnym etapie?

Więcej o: