Ta fryzura będzie hitem wiosny. To trend prosto z serialu "Emily w Paryżu". Prosta, a szykowna!

Jest efektowna, prosta i szybka w ułożeniu. Ta oryginalna fryzura nie jest ani upięciem, ani też rozpuszczonymi włosami. Bohaterka serialu "Emily w Paryżu" pokazała, jak noszą się Francuski i wszystko wskazuje na to, że tej wiosny Polki również.

Serial "Emily w Paryżu" budzi naprawdę skrajne emocje. Jedno kochają go za ten jakże urokliwy paryski blichtr, inni krytykują za karykaturalne pokazanie Francuzów i oderwanie od rzeczywistości. Fabuła może nie jest porywająca, jednak miło jest popatrzeć na ten lukrowy obrazek pełen pięknych ludzi, w równie pięknych stylizacjach. O ile stylizacje tytułowej Emilu są dyskusyjne, to powszechny zachwyt wzbudza styl jej serialowej koleżanki - Camille. A ta z kolei zapoczątkowała ostatnio trend na fryzurę, który będzie bardzo popularna tej wiosny. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Cammile stawia na efektowną prostotę. Ta fryzura sprawdzi się wiosną!

Postać Cammile zawsze wygląda stylowo i najczęściej stawia na stonowane kolory. Zazwyczaj też nosi rozpuszczone włosy, jednak w 3 sezonie mogliśmy zobaczyć fryzurę, która będzie idealna dla wielbicielek prostych włosów. Cammile nosi ją na specjalnej uroczystości, co może być dla nas wskazówką odnośnie okazji typu wesele, komunia czy chrzciny. Obędzie się bez wizyty u fryzjera! Warto zaznaczyć, że propozycja dla osób, które dobrze czują się w idealnie równym przedziałku na środku i bez żadnej grzywki. 

 

Zobacz też: Efektowny jak sukienka, ale modniejszy i tańszy. Największy krzyk mody króluje na studniówkach!

Do wykonania potrzeba kilku rzeczy, jednak jest dosyć prosta. Zrobisz ją sama!

Trzeba zaznaczyć, że będzie ona idealna dla włosów dłuższych, gęstych lub średnio gęstych. Na bardzo cienkich może nie zdać egzaminu. Wszystko sprowadza się do efektownego zawiązania części włosów i sprytnego ukrycia ich pod warstwą. Do jej wykonania potrzebne są jednak konkretne akcesoria takie jak: klamry, gumki, prostownica, szczotka do wygładzania, puder do włosów i lakier mocno utrwalający. Tiktokerka  @angelsign_ pokazuje krok po kroku jak ją wykonać.

Więcej o: