Te fryzury będą się nosić wiosną 2023! Króluje cięcie w stylu Hailey Bieber i francuski styl

Lekkie, dziewczęce i bardzo modne - te fryzury będą królować wiosną. Największe gwiazdy noszą je nie bez powodu! Świetnie odświeżają look.

Małymi kroczkami zbliżamy się ku wiośnie, a to pora, kiedy większość z nas pragnie odświeżyć swój look, spróbować nowych rzeczy i przetestować największe trendy. My naszą wiosenną metamorfozę zaczynamy od fryzury! Nawet małe cięcie potrafi zmienić wiele. A te w 2023 będą szczególnie popularne: 

Messy hair według Francuzek. Nasz numer jeden!

W wyglądzie Francuzek zawsze podziwiałyśmy naturalność i niewymuszoną dziewczęcość. Ale trzeba pamiętać, że oprócz bezbłędnych stylizacji, na ten look składa się także makijaż i odpowiednia fryzura. To właśnie na tej ostatniej skupimy dziś uwagę, bo nic nie jest tak wiosenne, jak francuskie messy hair

Zobacz wideo Trzy sposoby na wygodne uczesanie na trening

Czytaj więcej ciekawych treści na stronie głównej Gazeta.pl

My fryzurę o pozornym nieładzie lubimy szczególnie w wersji do ramion i z delikatną kurtynową grzywką, a świetnie się składa bo takie włosy pasują niemal każdej twarzy. Jej dodatkowym atutem jest to, że ułożenie ich zabiera minimalną ilość czasu i wysiłku. Fryzura jest świetna dla włosów "pomiędzy" - ani nie prostych, ani nie kręconych. Naturalne, delikatne fale przepięknie podkreślą dziewczęcość i nadadzą lekkości. Dla utrzymania efektu możesz potraktować włosy małą ilością lakieru lub suchego szamponu, aby nadać im objętości. 

 

Hailey Bieber i duże cięcie przed ramiona. To HIT internetu! 

Jedna z największych współczesnych ikon modowych - Hailey Bieber - zaskoczyła nas swoją metamorfozą. Modelka słynąca z naturalnego, bardzo dziewczęcego looku ścięła włosy do ramion i tym samym wyznaczyła nowy trend na wiosnę. Proste, minimalistyczne cięcie doskonale odświeży wygląd, a taką fryzurę możesz nosić na wiele sposobów - kręcone, proste lub upięte, eksperymentuj do woli.

 

Butterfly cut. Kobiety uwielbiają tę fryzurę

Tajemnicza nazwa kryje za sobą doskonale znaną z lat 70. fryzurę. Mocno pocieniowane kosmyki, dzięki odpowiedniej technice cięcia warstwowo układają się w bardzo lekki, nadający objętości sposób. To łatwa do wystylizowania fryzura, ale warto mieć i umieć się obsługiwać okrągłą szczotką - dzięki niej stworzysz look prosto z salonu! To cięcie szczególnie polecane jest kobietom o grubych, ciężkich i długich włosach, właśnie dzięki lekkości, której nadaje, jednak my ją uwielbiamy w każdym wydaniu.

 

Czytaj o trendach na 2023 na Avanti24.pl

Więcej o: