Te 3 fryzury były hitem lat 90. Nosiły je uwielbiane gwiazdy. W 2023 roku znów biją rekordy popularności

Niektóre fryzury z lat 90. dziś są już zdecydowanie passe. Te trzy propozycje jednak zdecydowanie do nich nie należą. Jennifer Aniston, Winona Ryder i Gwen Stefani w latach 90. wyznaczały trendy. Ich fryzury z tamtego okresu teraz znów są na topie.

Lata 90. nieustannie dostarczają nam inspiracji. Tęsknota za tymi czasami widoczna jest jednak nie tylko w modzie. W tym roku fryzury gwiazd z lat 90. biją rekordy popularności. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzura Rachel z "Przyjaciół". Teraz znów na topie

Serial "Przyjaciele" w latach 90. bił rekordy popularności, zresztą dziś wciąż jest bardzo chętnie oglądany. Kobiety inspirowały się stylem Rachel i Moniki. Nosiły one ubrania przylegające do ciała i odsłaniające brzuch koszulki. Jeżeli chodzi o materiały, serial wypromował jeans i skórę. Odtwarzano jednak nie tylko stylizacje głównych bohaterek. Kobiety szalały na punkcie fryzury Rachel. 

 

W 2023 roku jednym z najmodniejszych cięć są właśnie włosy sięgające do obojczyków. Krótsze pasma w okolicach twarzy również są popularnym wyborem. Taka fryzura pasuje każdej kobiecie, bez względu na kształt twarzy czy rodzaj włosów. Powraca też koloryzacja w stylu Rachel. Refleksy na jasnych odcieniach brązu doskonale odświeżą twój wizerunek. 

Pixie cut w stylu Susanny z "Przerwanej lekcji muzyki". Gorący trend 

Film "Przerwana lekcja muzyki" powstał w 1999 roku. Właśnie wtedy kobiety chętnie zaczęły krótko obcinać włosy. Ich inspiracją była filmowa Susanna Kaysen, w którą wcieliła się Winona Ryder. Fryzura  pixie stała się manifestacją indywidualizmu i kobiecej niezależności. 

 

W 2023 roku coraz więcej kobiet decyduje się na pixie cut. To zdecydowanie jedna z najmodniejszych fryzur. Popularność zyskuje również bixie, czyli połączenie boba i pixie cut. 

Koczki w stylu Gwen Stefani. Uwielbiamy je!

Gwen Stefani była absolutną ikoną lat 90. Słynęła ona z nietuzinkowych fryzur. Jedną z najpopularniejszych były urocze koczki. W tym roku upięcia w tym  stylu powracają do łask. Niewielkie  lub cienkie warkoczyki w połączeniu z ozdobnymi spinkami to jeden z najgorętszych trendów sezonu. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99!

Więcej o: