Z tym trikiem zapomnisz o push-upie. Wystarczy niepozorny przedmiot z szuflady. "Ludzie, to działa!"

Jeśli nie chcesz inwestować w staniki z push-upem, możesz optycznie zwiększyć rozmiar piersi prostym trikiem. Tiktokerka @americanthreads w krótkim nagraniu pokazała, jak to zrobić. Jedyne czego potrzebujesz, to zwykła sznurówka. Dzięki niej spektakularny efekt uzyskasz nawet w minutę.

Kobiety, które mają piersi w małym rozmiarze, czasem kupują staniki z push-upem, czyli dodatkowymi gąbeczkami, które po założeniu powiększają biust. Okazuje się, że nie zawsze trzeba w nie inwestować. Tiktokerka @americanthreads w jednym z nagrań pokazała sprytny trik, dzięki któremu jej piersi wydają się większe. Sprawdź, na czym polega. Metoda jest prosta i niezawodna.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Trik na wyeksponowanie piersi bez "push-upu". Jedyne czego potrzebujesz, to stanik i sznurówka

Niektóre kobiety nie są zadowolone z wyglądu swoich piersi. Te, które mają duży biust, czasem próbują go zamaskować, a te, które mają mniejszy, chcą go lepiej wyeksponować. Okazuje się, że istnieje sprytny trik, który sprawi, że piersi będą się prezentowały tak, jak w przypadku noszenia staników z push-upem. Tiktokerka @americanthreads w krótkim filmiku opublikowała instrukcję, co należy zrobić. Jej konto obserwuje już prawie 456 tys. osób. Okazuje się, że metoda jest bardzo łatwa i nie wydasz na nią ani grosza. Jedyne czego potrzebujesz, to zwykła sznurówka, którą zapewne masz w szufladzie i stanik.

Aleksandra Hamkało Ola Hamkało "przypadkowo przyłapana" w bieliźnie. "Forma na lato już jest"

Wystarczy wziąć długie sznurowadło, a następnie przełożyć je między ramiączkami stanika. Po odciągnięciu za szyję okaże się, że piersi zostały ściśnięte i wydają się większe. Na koniec należy związać sznurówkę i cieszyć się efektem. Jeśli wciąż nie jesteś do końca pewna, jak działa ten trik, obejrzyj poniższy filmik instruktażowy.

Internauci komplementują trik tiktokerki. "To zmieni moje życie"

Filmik tiktokerki zyskał już ponad 212 tys. polubień. Internauci zostawili w komentarzach opinie, dotyczące przedstawionego triku. Wiele osób przyznało, że działanie według instrukcji rzeczywiście sprawia, że piersi wydają się większe. Inni stwierdzili, że koniecznie muszą tego spróbować, a nagranie było im potrzebne i ułatwi życie.

Bloodhound - zdjęcie ilustracyjne Ten pies miał najdłuższe uszy na świecie. "Yoda byłby zazdrosny"

Szybko tego spróbuję.
Ludzie, to działa!
To zmieni moje życie.
Dobre.
Potrzebuję tego.
Więcej o: