Ten trik na drugi podbródek "czyni cuda". Działa jak wolumetria twarzy za 4 tys. zł

Wiele kobiet szuka sposobów na poprawienie wyglądu twarzy, która z biegiem czasu przez utratę elastyczności skóry zmienia swój wygląd. Niektórzy decydują się na drogie zabiegi, takie jak wolumetria twarzy, podczas gdy inni stawiają na domowe, darmowe metody.

Każda kobieta chciałaby jak najdłużej cieszyć się miękką i gładką skórą, jednak starzenie się jest naturalnym procesem, którego nie da się uniknąć. Mimo to często decydujemy się spowolnić go zabiegami i kosmetykami. Nie każda z nas zdaje sobie sprawę, że zbliżone do wolumetrii efekty można zyskać w domowych warunkach kompletnie za darmo. Co należy zrobić?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

Czym jest wolumetria twarzy? Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji pod skórę

Wolumetria jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu ujędrnienie i poprawienie kształtu twarzy. Skóra z czasem w wyniku mniejszej produkcji kolagenu i elastyny traci sprężystość, a następnie pod wpływem grawitacji zaczyna opadać, przez co spłaszczają się policzki. Wolumetria polega na wypełnieniu miejsc z ubytkiem tkanki tłuszczowej wypełniaczem — kwasem hialuronowym. W efekcie twarz ma wyglądać młodziej. Efekty utrzymują się do 18 miesięcy, w zależności od użytego preparatu i wcześniejszego stanu cery. Nie każdy wie, że zbliżone do wolumetrii efekty można uzyskać domowymi, zupełnie darmowymi sposobami.

Nie wydasz ani grosza, a zadziała jak wolumetria twarzy za 4 tys. zł. Postaw na codzienne ćwiczenia twarzy

Tiktokerka @alicjanowicka86 w jednym z nagrań pokazała, jak wykonywać ćwiczenia mające na celu zniwelowanie drugiego podbródka, "chomików", a także zyskanie ładnego owalu twarzy. Okazuje się, że robienie tego w domu nic nie kosztuje. Jedyne czego potrzebujesz, to systematyczność i cierpliwość. Sprawdź poniższy filmik instruktażowy, a dowiesz się, co dokładnie należy zrobić.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy w większości stwierdzili, że przedstawiona metoda działa. W jednym z komentarzy autorka nagrania napisała, że pierwsze efekty powinny być widoczne mniej więcej po miesiącu.

Dzięki, wreszcie coś, co sama mogę. 
Ile ma Pani lat, bo te ćwiczenia, które Pani pokazuje, czynią cuda
Zrobiłam to kilka razy wczoraj, dziś mam zakwasy na szyi! Masakra, to działa.
Działa, ale cierpliwie i systematycznie.
Więcej o: