Ten podkład to zamiennik Estee Lauder Double Wear. Teraz jest w promocji

Obecnie często zdarza się, że drogeryjne kosmetyki dorównują jakością tym z wyższej półki cenowej. Dzięki temu coraz łatwiej znaleźć zamienniki drogich produktów. Oto dwa podkłady, które są porównywane do popularnego na całym świecie Estee Lauder Double Wear.

Estee Lauder Double Wear to jeden najczęściej wybieranych podkładów na świecie. Chętnie w swojej pracy sięgają po niego makijażyści. Wiele osób stosuje go jednak także w swoim codziennym makijażu. Kosmetyk cieszy się popularnością przede wszystkim ze względu na mocne krycie oraz wyjątkową trwałość. Za produkt w zależności od sklepu musimy zapłacić od 130 do 200 złotych.

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Zamiennik kultowego podkładu. Teraz jest w promocji

Podkład Estee Lauder Double Wear to zdaniem wielu gwarancja trwałości. Jednak w ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka drogeryjnych zamienników tego produktu. Jednym z nich jest L’Oréal Paris 32h Fresh Wear Infaillible. To długotrwale kryjący podkład, którego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 50 do 90 złotych. Często możemy jednak dostać go w promocji. Przykładowo, obecnie kupimy go taniej między innymi w drogeriach Hebe, Notino oraz na eZebra.pl.

Jak zapewnia producent, podkład ten pozwoli cieszyć się niezawodnym makijażem przez wiele godzin. - Świeża, naturalna skóra przez cały dzień, a nawet dłużej to efekt lekkiej i oddychającej formuły podkładu, odpornej na ścieranie i zmianę koloru - dowiadujemy się ze strony lorealparis.pl. 

Hit makijażowy za 20 złotych

Nasza kolejna propozycja to Rimmel Lasting Finish 25HR. Podkład ten w wielu drogeriach dostaniecie już za 20 złotych. Kosmetyk, mimo że ma lekką i wodnistą konsystencję, zapewnia dobre krycie. Poza tym nie wyświeca się nawet po kilku godzinach. - To gwarancja nieskazitelnej i odżywionej skóry z efektem utrzymującym się przez cały dzień. Doskonale i natychmiast dopasowuje się do Twojej skóry, aby zniwelować cienie pod oczami i wszelkie niedoskonałości. Podkład utrzymuje się na skórze aż do 25 godzin, nawet przy wysokich temperaturach i dużej wilgotności, dzięki czemu nie musisz martwić się o swój makijaż - informuje producent. 

Więcej o: