Pełniejsze usta w kilka chwil? Wystarczą trzy produkty. Efekt lepszy niż botoks!

Wiele kobiet marzy o pełniejszych ustach. Okazuje się jednak, że aby uzyskać taki efekt, wcale nie trzeba od razu wybierać się do gabinetu medycyny estetycznej. Wystarczą dwa kosmetyki, by ekspresowo poprawić ich wygląd. - Wreszcie coś, co naprawdę działa - piszą internautki.

Więcej urodowych trików znajdziesz na Gazeta.pl

Ile kobiet, tyle kształtów ust. Jednak nie wszystkie z nas zadowolone są z ich wyglądu. Jedne decydują się powiększyć je w gabinecie medycyny estetycznej, inne zaś szukają nieinwazyjnych metod, którymi optycznie nadadzą wargom pełniejszego wyglądu. W sieci znaleźć można wiele trików, które mają za zadanie wizualnie powiększyć usta, jednak nie wszystkie dają taki efekt, na jakim zależy kobietom. Jedna z tiktokerek podzieliła się w sieci patentem, którego nauczyła się pracując przez lata w branży modelingu. Zapowiada się obiecująco!

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Jak optycznie powiększyć usta? Ten trik to prawdziwy hit!

Bosch Huis prowadzi na TikToku profil, na którym pokazuje m.in. wybrane fragmenty ze swojego życia czy dzieli się różnymi urodowymi poradami. Jakiś czas temu pokazała, jak w kilka chwil sprawić, by wizualnie powiększyć usta. Jej zdaniem lepiej zapomnieć o tradycyjnej konturówce. Zgodnie z jej patentem, należy zaznaczyć kontur warg (wyjeżdżając delikatnie poza czerwień wargową) brązowym pisakiem do ust w kolorze o ton ciemniejszym od naszych ust, a następnie wypełnić je takim w delikatnie różowym odcieniu. Na koniec wystarczy nałożyć ulubiony błyszczyk i gotowe.

To jest trik, którego nauczyłam się pracując w branży modelingu przez jakieś sześć lat

- wyznała.

Internautki zachwycone patentem tiktokerki

Wideo obejrzało ponad 960 tys. osób, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek. Niektóre przyznały, że jest to pierwszy trik na wizualne powiększenie ust kosmetykami, które działa:

Wreszcie coś, co naprawdę działa
Doceniam twoją autentyczność i budżetowe nastawienie
Widziałam to już u kogoś innego i działa
To jest dobre!
Uwielbiam ten trik
Na pewno muszę to wypróbować

- piszą.

Więcej o: