Odtworzyła makijaż z 1950 roku. Kiedyś to był hit, a dziś? "O mój Boże"

Patrząc na niektóre makijaże noszone przed laty można złapać się za głowę. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat wiele zmieniło się w tej kwestii. A jak kobiety malowały się w 1950 roku? Ta kobieta postanowiła to sprawdzić i odtworzyła makijaż z tamtych czasów: "Ojej!".

Więcej o makijażu przeczytasz na Gazeta.pl

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. To prawdziwa kopalnia inspiracji! Znaleźć tam nie tylko popularne układy taneczne, domowe triki, porady czy historie z życia wzięte, lecz także najgorętsze trendy, ciekawostki i przeróżne triki makijażowe. 

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Pokazała makijaż z 1950 roku. Efekt?

Rady prowadzi na Instagramie konto pod nazwą @grwrady, a w sieci obserwuje ją ponad 800 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się treściami dotyczącymi makijażu. Niedawno postanowiła nagrać, jak odtwarza makijaż zgodnie z tutorialem z lat 50. - Tutorial z 1950. Nie mogę uwierzyć, że nosiłam ten makijaż przez cały dzień i czułam się w nim uroczo - przyznała w opisie.

 

Makijaż z 1950 roku zaskoczył internautki

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych internautek. Wiele z nich było bowiem przekonanych, że makijaż nie będzie wyglądał zbyt dobrze. A jednak!

To dowód na to, że nie potrzebujemy dziesiątek produktów do makijażu, aby wyglądać równie pięknie. Wciąż robię taki makijaż (poza niebieskim cieniem do powiek) i uważam, że wygląda świetnie!
Wygląda naprawdę fantastycznie! Już wtedy wiedzieli, o czym mówią!
Byłam zaskoczona jak dobrze wyglądał efekt końcowy! Tego się nie spodziewałam
Niesamowite!
To po prostu ponadczasowy makijaż, kropka. Wygląda dobrze w każdej dekadzie
O mój Boże, to wygląda dobrze
Ojej! Denerwowałam się tym niebieskim cieniem do powiek, ale skończony look jest subtelny i wspaniały!
Wszystko wygląda dobrze, oprócz niebieskiego cienia

- komentują.

Więcej o: