Wybielanie zębów w domu za pomocą trzech składników. Powtarzaj raz w roku. Będą idealnie białe

Niektórzy decydują się na wybielanie zębów w domu, lecz co do tego wykorzystać, żeby uzyskać zadowalające efekty? Okazuje się, że wszystkie niezbędne produkty możesz mieć już pod ręką. Potrzebujesz jedynie trzech składników. Sprawdź, jak wybielić zęby domowym sposobem.

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób, dlatego niektórzy decydują się na wybielanie zębów. W domu można zrobić to, stosując kilka składników. Niewiele kosztują, a do tego większość niezbędnych produktów prawdopodobnie masz już w zasięgu ręki. Jak wybielić zęby? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wybielanie zębów w domu. Potrzebujesz tylko trzech składników

Użytkowniczka TikToka z profilu @nikkmatt podzieliła się sposobem na domowe wybielanie zębów. Wykorzystuje do tego trzy składniki, a jak sama wspomina w sekcji komentarzy, wykonuje ten trik okazjonalnie. Zdarza jej się z niego korzystać dwa razy w roku, a efekt jest widoczny gołym okiem, co pokazuje na nagraniu, prezentując uśmiech przed i po zastosowaniu domowej pasty wybielającej. Jak ją przygotować?

Nicole z profilu na TikToku @nikkmatt do przygotowania wybielającej pasty potrzebuje trzech składników. Łączy ze sobą ulubioną pastę do mycia zębów, sodę oczyszczoną oraz odrobinę wody utlenionej 3%. Produktów nie odmierza precyzyjnie, lecz dodaje je do momentu uzyskania gęstej, kremowej konsystencji. Gotową pastą myje zęby w standardowy sposób, dokładnie płucze je wodą i gotowe. Okazuje się, że podobny trik jest popularny wśród osób biorących udział w konkursach piękności, o czym dała z nać w komentarzu jedna z użytkowniczek TikToka.

Właśnie tego używają dziewczyny z konkursów piękności. I to od lat!
Muszę wypróbować, dzięki.
Uwielbiam ten sposób.

Jak wybielić zęby? Pomoże kapsułka z apteki

Do domowego wybielania zębów nie musisz jednak korzystać z wody utlenionej. Doskonale sprawdzi się też kapsułka węgla aktywnego, który kupisz w każdej aptece. Wystarczy jedną sztukę otworzyć i jej proszek połączyć z olejem kokosowym do uzyskania gęstej pasty. Gotową mieszankę trzeba zaaplikować na zęby ulubioną szczoteczką, a po kilku minutach dokładnie wypłukać jamę ustną. Należy jednak pamiętać, że bez względu na formę wybielania zębów, na którą się zdecydujemy, warto skonsultować ją ze swoim dentystą. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nam nie zaszkodzi. Jeśli więc chcesz sięgnąć po domowe sposoby na piękny i śnieżnobiały uśmiech, przedyskutuj je wcześniej z lekarzem.

Więcej o: