Ten krem BB upiększa i zapewnia efekt drugiej skóry. Będzie idealny na upały

W czasie upałów wiele z nas całkowicie rezygnuje z makijażu. Jeśli jednak nie chcesz tego robić, podpowiadamy, jakie produkty sprawdzą się najlepiej. Dzięki nim twoja skóra będzie mogła oddychać, a ty poczujesz się swobodnie.

Jaki makijaż sprawdzi się najlepiej w czasie upalnych dni? W tym przypadku mniej znaczy więcej. Jedną z najczęściej polecanych opcji na upały jest rezygnacja z podkładu na rzecz lekkiego kremu BB. Kosmetyk ten nie tylko wyrównuje koloryt skóry, lecz także ją pielęgnuje. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże:

Kosmetyk idealny na upały

BB to skrót od angielskiego Beuaty Balm (balsam piękna) lub Blemish Balm (balsam na niedoskonałości). Terminy te są zazwyczaj stosowane zamiennie. Od kilku lat tego typu kosmetyki cieszą się ogromną popularnością. Kremy BB to idealna opcja dla osób, które stawiają na naturalny wygląd. Poza tym doskonale sprawdzają się w czasie upalnych dni. Oto kilka propozycji z różnych półek cenowych, którymi warto się zainteresować. Produkty te cieszą się ogromną popularnością i zdobywają bardzo pozytywne recenzje. 

  • Missha, M Perfect Cover BB Cream;
  • Paese, Krem BB z kwasem hialuronowym;
  • Eveline Cosmetics, My Beauty Elixir, Pielęgnujący krem BB;
  • SKIN79, Angry Cat, Animal BB Cream Soothing;
  • AA, Pink Aloes, Multinawilżający krem BB;
  • Veoli Botanica, Let's Glow Lekki Krem BB;
  • Sensum Mare Dermocosmetics, Algotone Krem BB.

Krem BB - możesz go przygotować samodzielnie w domu

Okazuje się, że taki kosmetyk możesz także zrobić samodzielnie w domu. Najprostszym sposobem jest wymieszanie ze sobą niewielkiej ilości kremu nawilżającego z podkładem. To świetna opcja dla osób, które uważają, że podkład, którego obecnie używają, jest zbyt ciężki. Dodatek kremu nawilżającego sprawi, że będzie on prezentował się na twarzy znacznie bardziej naturalnie, świeżo i promiennie. 

Więcej o: