Zapomnij o maskarze! Nałóż na rzęsy wazelinę i podziwiaj efekt. "To naprawdę działa"

Jak zadbać o rzęsy w domowych warunkach? Nie musisz nawet korzystać z maskary. Wystarczy, że użyjesz jednego produktu, a staną się o wiele bardziej wyraziste. Poznaj sprawdzony sposób, dzięki któremu zadbasz o rzęsy za grosze.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zapewnić niezwykle wyraziste spojrzenie? Przede wszystkim musisz zadbać o rzęsy. Najprostszym sposobem jest użycie maskary. Kosmetyk jednak nie zawsze zapewni oczekiwany efekt. Ponadto potrafi sporo kosztować. Zamiast przepłacać postaw na domowy sposób, za który zapłacisz niecałe 5 zł.

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Posmaruj nią rzęsy, a od razu staną się bujniejsze. Poznaj niezwykłe właściwości wazeliny

Jednym z najtańszych, a jednocześnie najskuteczniejszych produktów na rzęsy jest wazelina. Wystarczy odrobina, a włoski od razu wydadzą się bujniejsze i pełniejsze. Dlaczego to właśnie ten środek sprawdza się tak dobrze? Wszystko dzięki jego właściwościom. Wazelina praktycznie nie wchłania się przez skórę i błony śluzowe. Dzięki temu utrzyma się na ciele oraz na włosach przez długi czas. 

Co więcej, produkt wykazuje właściwości natłuszczające, odżywcze i ochronne. Dzięki nim użycie wazeliny na rzęsach daje efekty podobne do popularnego zabiegu laminacji. Jej aplikacja jest dziecinnie prosta. Dowiedz się, w jaki sposób podkreślić urodę w naprawdę krótkim czasie. 

Wazelina na rzęsy. "Nie wierzę, że nie masz na sobie maskary"

Trik z wazeliną na rzęsy stał się ostatnio niezwykle popularny w sieci. Wiele osób udostępniło nagrania, na których widać efekt takiego zabiegu. Jedną z użytkowniczek TikToka, która zdecydowała się podzielić domowym sposobem jest @brighattas. Na filmiku możemy zobaczyć, jak dziewczyna nakłada produkt na rzęsy, po czym korzysta z zalotki. Efekt naprawdę zaskakuje. Jedna z komentujących nie mogła uwierzyć, że tiktokerka nie skorzystała z żadnego innego kosmetyku. Inni użytkownicy także zachwycili się działaniem banalnego triku.

Nie wierzę, że nie masz na sobie maskary. Wyglądasz super.
To naprawdę działa.
Po raz pierwszy czuję się, jakbym miała długie rzęsy.

Warto jednak pamiętać, aby nie używać zbyt dużo produktu. Nadmiar wazeliny ma negatywny wpływ na włoski. Co więcej, przy aplikowaniu środka postaraj się, aby nie trafił bezpośrednio do oczu! 

Więcej o: