Do niedawna kobiety chciały zapomnieć o tym makijażu, a teraz wraca! "Jezu"

Część kobiet go uwielbia, a inne nie mogą na niego patrzeć. Ten makijaż budzi wśród kobiet skrajne emocje, jednak tego lata jest jednym z gorętszych trendów. "Rzęsy większe niż zdolność kredytowa", "Nie wiem czy to źle, ale mi się podoba".

Więcej o makijażu i trendach znajdziesz na Gazeta.pl

Zarówno w modzie, jak i makijażu pewne trendy zataczają kręgi. Również te, o których wiele z nas wolałoby zapomnieć. Pamiętacie makijaż lansowany w 2016 roku m.in. przez Kylie Jenner? Mogłoby się wydawać, że skoro, w ostatnich sezonach królował raczej delikatny makijaż z efektem glow, to na powrót tak mocnego makeup'u jeszcze poczekamy. Nic bardziej mylnego!

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Latina makeup - jeden z makijażowych trendów lata 2023

Kryjący podkład, mocne konturowanie, intensywnie podkreślone oczy i usta, a do tego długie rzęsy oraz wyrysowane brwi. Wyszukując na Instagramie hasło "latina makeup", pojawia się wiele filmików oraz zdjęć tego makijażowego trendu. Odtworzyć postanowiła go również Iza, prowadząca profil pod nazwą @fog_in_the_garden. - Zapraszam na podróż w czasie do 2016. Serio takie brwi były kiedyś na czasie... Robimy najbardziej szpachlarski trend tego sezonu czyli LATINA MAKEUP (copy paste makeup). Idealna szpachla w kilku prostych krokach - napisała z przymrużeniem oka.

 

"Za parę lat będziemy się śmiać z czegoś co jest modne teraz "

Pod postem Izy pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Niektóre twierdzą, że taki makijaż "powinien być nielegalny", inne z kolei przyznają, że im się podoba.

Haahhahaha, kocham twoje komentarze
Najlepszy latina makeup jaki widziałam
Rzęsy większe niż zdolność kredytowa, jakbym mogła, to był polubiła 3 razy ten film
Też się tak malowałam. Do tego koniecznie bardzo mocne oczy. W latach 90. królowały mocne, brązowe usta i cieniutkie brwi, w 80. na Elżunię Kleczkowską... Za parę lat będziemy się śmiać z czegoś co jest modne teraz i wrócimy do czegoś co było modne kiedyś. Chociaż ja już sobie więcej brwi wyskubać nie dam!
Siostry Kardasian by się nie powstydziły. Szpachla 10/10
Jezu, to powinno być nielegalne
Nie wiem czy to źle, ale mi się podoba
W twoim wykonaniu ten trend wyszedł najlepiej, zrobiłaś to najładniej ze wszystkich i wyglądasz w tym ślicznie
Mega mi się podoba

- czytamy.

Więcej o: