Chciała wyregulować brwi. Przez kosmetyczkę wylądowała w szpitalu. "O mój Boże"

To miała być zwykła wizyta u kosmetyczki. Tamika umówiła się na regulację brwi, jednak pani wykonująca zabieg, oprócz usunięcia włosków, postanowiła zrobić coś jeszcze, nie informując jej o tym. Efekt? Wizyta w szpitalu i pięciotygodniowa opuchlizna.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Można tam znaleźć nie tylko porady, trendy, inspiracje, ciekawostki czy triki lecz także wiele historii oraz sytuacji z życia wziętych. Jedne bawią, inne wzruszają, a z niektóre są dla innych ostrzeżeniem.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Poszła do kosmetyczki na regulację brwi. Wylądowała w szpitalu i ostrzega innych

Tak właśnie jest w przypadku Tamiki, która chcąc ostrzec inne kobiety i zwiększyć świadomość w tej kwestii, podzieliła się w sieci tym, czego doświadczyła po jednej z wizyt u kosmetyczki. Kobieta wybrała się bowiem na klasyczną regulację brwi, jednak w pewnym momencie, siedząc na fotelu, zaczęła odczuwać silne pieczenie. Okazało się, że choć włoski miały być wyłącznie wydepilowane woskiem, kosmetyczka wykonująca zabieg, bez wiedzy Tamiki, postanowiła nałożyć dodatkowo na brwi farbkę koloryzującą. Nie miała jednak pojęcia, że ta jest na nią uczulona. Efekt był taki, że brwi zrobiły się czerwone i obolałe, a opuchlizna pojawiła się na całej twarzy. Kobieta wylądowała w szpitalu, a obrzęk całkowicie zniknął podobno dopiero po pięciu tygodniach. 

Mam alergię na barwnik - ten film ma na celu szerzenie świadomości, aby mówić o alergiach i zawsze najpierw poddać się próbie uczuleniowej

Chciała wyregulować brwi. Przez kosmetyczkę wylądowała w szpitaluChciała wyregulować brwi. Przez kosmetyczkę wylądowała w szpitalu https://www.tiktok.com/@tcleggett/video/7087572936458095874 (screen)

- przyznała, cytowana przez The Sun. Post z całym filmikiem znajdziesz TUTAJ. Ta historia to nauczka zarówno dla kosmetyczek, jak i klientek. Osoby wykonujące tego typu zabiegi, zawsze powinny zapytać o ewentualne alergie, jednak dobrze, by klientki również pamiętały o tym i zawsze przypominały stylistkom o tym, na co są uczulone.

"To wygląda tak boleśnie"

- Czy kiedykolwiek jeszcze komuś zaufasz? Ja chyba już bym tego nie zrobiłbym tego - napisała jedna z osób. - Po prostu teraz wszystkim mówię - odpowiedziała Tamika. Pod postem pojawiło się wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów. Część z nich podzieliła swoimi doświadczeniami na temat reakcji alergicznej, inni z kolei okazali troskę i wsparcie.

Przytrafiło mi się dokładnie to samo
Dlatego przestałam farbować włosy
O mój Boże. Mam nadzieję, że wszystko z tobą w porządku
Mam nadzieję, że ich pozwiesz
 To wygląda tak boleśnie

- piszą.

Źródło: The Sun

Więcej o: