Kiedyś synonim kiczu, teraz takie brwi to hit. Wielu osobom trudno w to uwierzyć

Kontrowersyjny trend z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku znowu zaczyna cieszyć się popularnością. Jedną z jego fanek jest między innymi światowej sławy modelka Bella Hadid. Do łask wracają bardzo cienkie brwi!

Moda lubi zaskakiwać. Bardzo podobnie jest z trendami urodowymi. Co jakiś czas modne stają się rozwiązania, o których jeszcze niedawno chcieliśmy zapomnieć. Tak jest na przykład w przypadku ekstremalnie cienkich brwi, które największą popularnością cieszyły się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecie i na początku lat dwutysięcznych. 

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi?

Kiedyś synonim kiczu, teraz takie brwi to hit

Mają jednakową szerokość na całej długości, są bardzo precyzyjnie wyregulowane pęsetą. Zazwyczaj wyraźnie kontrastują z naszą cerą. I mimo że wielu osobom z pewnością trudno w to uwierzyć, do łask wracają bardzo cienkie brwi. 

 

Jeszcze niedawno wiele osób marzyło o gęstych i wyrazistych brwiach. Powoli jednak zaczyna się to zmieniać. Zawdzięczamy to między innymi fascynacji pokolenia Z trendami sprzed lat. - Pojawianie się tej mody wydaje się nieuniknione. Naturalne brwi znów będą musiały ulec pęsecie - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z "Vogue" wizażysta Troy Surratt. 

Ekstremalnie cienkie brwi znowu są modne - komu pasuje taka stylizacja?

Świat mody już jakiś czas temu pokochał ten trend. Na wybiegach możemy zobaczyć wiele modelek, które zdecydowały się na taką stylizację brwi. Warto wspomnieć, że jedną z jej fanek jest światowej sławy modelka i influencerka Bella Hadid. 

Warto jednak zaznaczyć, że taka opcja nie jest dla każdego. Zdaniem stylistów cienkie brwi sprawdzą się przede wszystkim u osób o kwadratowym kształcie twarzy. Taka stylizacja delikatnie go złagodzi. Co więcej, może ona okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku osób z twarzą w kształcie serca. Warto jednak zwrócić uwagę na zachowanie dosyć łagodnego łuku. 

 

Więcej o: