Efekt liftingu i kilka lat mniej w 10 sekund? Wystarczą trzy kropki. "To jest genialne!"

Odpowiednim makijażem można wizualnie odjąć sobie nawet kilka lat. Mary Phillips, która maluje takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez czy Salma Hayek, podzieliła się trikiem, który powinna znać każda kobieta. Efekt? Jak po liftingu! - Wypróbowałam i już zawsze będę tak robić - piszą zachwycone internautki.

Więcej o makijażu znajdziesz na Gazeta.pl

Instagramowe reels'y to prawdziwa kopalnia inspiracji! Znaleźć tam można wiele ciekawych porad, przepisów oraz najpopularniejsze trendy i triki makijażowe. W ostatnim czasie furorę zrobił trik stosowany przez makijażystkę gwiazd. Wystarczy jeden kosmetyk i efekt "wow" gwarantowany.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Efekt liftingu w kilka sekund? Makijażystka gwiazd zdradziła swój trik

Mary Phillips to jedna z bardziej cenionych wizażystek na świecie, która stoi za makijażami takich gwiazd, jak Hailey Bieber, Kendall Jenner, Jennifer Lopez czy Salma Hayek. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 2 mln osób, z którymi dzieli się swoją makijażową wiedzą. Niedawno w jednym z filmików pokazała metodę trzech kropek, którą stosuje malując nie tylko siebie, lecz także najpopularniejsze kobiety show-biznesu.

Metoda trzech kropek Mary Phillips polega na odpowiedniej aplikacji korektora i rozblendowaniu go w odpowiedni sposób. - Pierwszą kropkę robię w kąciku nosa, kolejną pod wewnętrznym kącikiem oka i jeszcze jedną pod zewnętrznym. Blenduję gąbeczką zaczynając od nosa i kierując się ku górze - tłumaczy. Tak zaaplikowany korektor pod okiem rozświetli tę okolicę nie obciążając jej i optycznie uniesie oko.

 

Kobiety w sieci zachwycone trikiem: "Uwielbiam"

Pod postem makijażystki pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych tą metodą internautek. Część z nich stwierdziła, że koniecznie muszą to wypróbować, inne z kolei przyznały, że już przetestowały tę technikę i są zachwycone.

Zdecydowanie muszę tego wypróbować!
To jest genialne!
Wypróbowałam i już zawsze będę tak robić
Świetna sztuczka
Uwielbiam tę technikę
Będę używać tej sztuczki, dzięki
Podoba mi się! Muszę tego spróbować! Nie cierpię, gdy korektor ciastkuje się pod okiem
Właśnie tego próbowałam i to jest prawdziwy game changer

- piszą.

Więcej o: