Tuszowi do rzęs mówimy "papa". Ten produkt kosztuje 5 zł, a wydłuża włoski jak najlepsza maskara

Długie i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. W tym celu stosujemy różne odżywki, maskary pogrubiające i używamy zalotki. Nie zawsze okazuje się to jednak skuteczne. Zamiast wydawać pieniądze na kolejne kosmetyki, weź 5 zł i kup w aptece jedną rzecz.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Panie, które mają krótkie i jasne rzęsy, często decydują się na lifting w salonie kosmetycznym. Podczas zabiegu włoski są podkręcane i modelowane. Następnie specjalnym preparatem utrwala się skręt. To dobra alternatywa dla przedłużania. Efekt utrzymuje się przez miesiąc, a cena waha się w przedziale 150-250 zł. Nie każda kobieta może sobie na to pozwolić, dlatego warto wypróbować domowy sposób, który ma identyczne działanie.

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Jak naturalnie wydłużyć rzęsy? Posmaruj tym zalotkę

Na profilu użytkowniczki @jacquelinekilikita na TikToku pojawił się patent na podkręcenie rzęs w domowym zaciszu. Jedyne, co będzie ci potrzebne, to zalotka, szczoteczka do wyczesywania i wazelina, którą kupisz za ok. 5 zł w każdej aptece albo drogerii kosmetycznej.

Nigdy więcej nie użyję tuszu do rzęs

- podpisała filmik Jacqueline. Trik polega na posmarowaniu zalotki wazeliną, przyłożeniu jej do oka i wyczesaniu rzęs szczoteczką. Po odsunięciu zalotki włoski będą wyglądały jak pomalowane najlepszym tuszem. Będą długie, podkręcone i ładnie rozdzielone. Dodatkowo wazelina ma działanie odżywiające. Efekt utrzymuje się cały dzień.

Co zrobić, żeby mieć gęste rzęsy? Działa jak zabieg w salonie kosmetycznym

Metoda zaprezentowana przez tiktokerkę zrobiła furorę. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaskoczonych kobiet, które koniecznie chcą przetestować ten patent. Niektóre już to zrobiły i zgodnie przyznają, że rezultaty są zachwycające. Dzięki temu sposobowi możesz pożegnać się ze sklejającą rzęsy maskarą i nadać im ładny wygląd w prosty i szybki sposób.

Wow. Muszę to zrobić.
Wygląda ładnie i naturalnie.
Pięknie. Dobry pomysł.
Że co?! To jest genialne!
Wypróbowałam to dzisiaj. Wygląda niesamowicie.
Więcej o: