Poszła do "najgorzej ocenianej makijażystki w swoim życiu". "To się wyklepie"

Tiktokerka @wld0w postanowiła wybrać się do jednej z najgorzej ocenianych makijażystek w okolicy. Nagrała nakładanie makijażu na jej twarz, a wszystko opublikowała później na TikToku. Internauci wyrazili wiele opinii, w których przede wszystkim zwrócili uwagę na dwie rzeczy.

Wizyta u makijażystki lub makijażysty zazwyczaj kojarzy się kobietom przyjemnie. Nic dziwnego — to odpowiedni czas na relaks, w trakcie którego piękniejemy. Okazuje się jednak, że efekt malowania twarzy może być zupełnie inny, niż oczekujemy. Przekonała się o tym pewna tiktokerka. Kobieta, prawdopodobnie z ciekawości, wybrała się do jednej z najgorzej ocenianych makijażystek w okolicy. Dzięki szczegółowemu nagraniu, internauci mogli zobaczyć całość zabiegu.

Zobacz wideo Plamy z podkładu na ubraniach to codzienność. Sprawdziliśmy, czy usuniemy je internetowymi trikami

Wybrała się do najgorzej ocenianej makijażystki. Na efekty nie musiała długo czekać

Tiktokerka @wld0w jakiś czas temu opublikowała na TikToku nagranie, które ukazywało proces powstawania makijażu na jej twarzy. 

Najgorzej oceniana makijażystka w moim życiu

- napisała na nagraniu. W opisie zaś dodała, że cały proces "był czystym bólem".

Na zaledwie półtoraminutowym klipie można zauważyć dłonie makijażystki, która wykonuje makijaż. Kobieta nie ma na nich rękawiczek, a kosmetyki na twarzy klientki po prostu rozciera palcami. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że @wld0w nie czuła się zbyt komfortowo. W trakcie makijażystka stwierdziła też, że kobieta "nie ma zbyt dobrego profilu", dlatego wykonanie makijażu było trudne. Nie obyło się też bez błędów i nierównych linii, które próbowała zmyć przy pomocy niezbyt czystego ręcznika. Po nieudanej próbie po prostu wszystko przykryła korektorem do twarzy. Na koniec obserwatorzy mogli zobaczyć efekty.

Internauci nie pozostawili suchej nitki. "To nie może być prawda"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy ocenili efekty makijażu. Wiele z nich jest co najmniej niepochlebnych. Oceniono zarówno wykonanie makijażu, jak i kwestię higieny.

Czegoś takiego nie widziałam.
To nie może być prawda
Kurczę, za bardzo bałabym się to zrobić. Znałam osobę, która używała pędzla do makijażu swojej przyjaciółki, zaraziła się gronkowcem i straciła zdolność chodzenia. Prawie zmarła.
To się wyklepie
Brudny ręcznik, a potem tak, po prostu zakryj to korektorem.
Więcej o: