W rok zrzuciła ponad 80 kg. Wprowadziła dwie zmiany na co dzień. "Stałam się inną osobą"

Gdy 30-letnia Janis stanęła na wadze i zobaczyła 161 kg, postanowiła zawalczyć o siebie i zmienić coś w swoim życiu. W rok przeszła spektakularną metamorfozę i schudła 82 kg. Nie obyło się jednak bez poświęceń i wyrzeczeń.

Regularna aktywność fizyczna i dbanie o jadłospis to nie tylko klucz do zgrabnej figury, lecz także zdrowia. Nadprogramowe kilogramy utrudniają codzienne funkcjonowanie i mogą być przyczyną różnych chorób i schorzeń. Doskonale przekonała się o tym Janis, która w wieku 30 lat osiągnęła wagę 161 kg. To był dla niej przełomowy moment, w którym podjęła walkę o sylwetkę.

Zobacz wideo Czarnek bierze się za zwolnienia z WF-u. "Uczniowie uważają WF za stratę czasu" [SONDA]

Załamała się, gdy weszła na wagę. To był początek metamorfozy

Z powodu swojej wagi Janis nie czuła się pewna siebie. Uważała się za nieatrakcyjną osobę, nie wychodziła na randki i nie cieszyła się życiem. Przez wiele lat nie czuła potrzeby zadbania o swoją sylwetkę i zdrowie. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy waga wskazała 161 kg. Przerażona 30-latka uznała, że z biegiem czasu będzie coraz gorzej i że to ostatni dzwonek, żeby coś zmienić. Postanowiła zapisać się na siłownię i przejść na specjalną dietę. Filmikiem z metamorfozy podzieliła się na swoim kanale na YouTube.

 

Zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę. W rok schudła 82 kg

Janis przeszła na dietę ketogeniczną i ćwiczyła codziennie po 2-3 godziny. W opisie do filmu wyznała, że cały czas słuchała piosenek Cardi B, która śpiewała o pewności siebie. To dodawało jej mocy. Kobieta chciałaby podzielić się ze światem swoją historią i pomóc schudnąć innym.

Stałam się inną osobą. Kiedy ważyłam 161 kg, taniec był jedynym treningiem cardio, jaki mogłam wykonywać. Teraz robię ćwiczenia z obciążeniem 272 kg na prasie do nóg. Nie boję się niczego, nawet siebie.

- można przeczytać pod materiałem. Gdy Janis stanęła na wadze po metamorfozie, na liczniku zobaczyła 79 kg. Jeśli planujesz zrzucić wagę, pamiętaj, żeby każdą dietę konsultować z lekarzem lub specjalistą.

Więcej o: