White - wszystko o ślubach. 2 edycja warsztatów ślubnych

Wyjątkowe wydarzenie w branży ślubnej i modowej w listopadzie, w dwóch miastach Polski - Warszawie i Łodzi. Podczas weekendowych warsztatów przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest projektantka mody Agata Wojtkiewicz. Druga edycja warsztatów ślubnych - podobnie jak poprzednia - skierowana jest do osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu. Warsztaty "White - wszystko o ślubach" to dwugodzinne szkolenie prowadzone przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Pierwsza edycja warsztatów miała miejsce w lutym i spotkała się z dużym zainteresowaniem przyszłych panien młodych. Dlatego też projektantka podjęła decyzję o kontynuowaniu spotkań poświęconych modzie ślubnej.

Warsztaty Ślubne Agaty Wojtkiewicz

Warszawa

Podczas spotkania uczestnicy warsztatów zapoznają się z nieszablonowymi rozwiązaniami na jeden z najważniejszych dni w życiu oraz zobaczą pokaz nowoczesnej mody ślubnej. W Warszawie warsztaty odbędą się w niepowtarzalnej sali balowej Polonia Palace Hotel. Uczestnicy obejrzą również pokaz sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz oraz uzyskają poradę stylisty i projektanta w kwestii doboru sukni i wszelkich dodatków. Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate udowodni uczestnikom warsztatów, że kolorowa, okazała biżuteria także pasuje do ślubnych kreacji. Suknie Agaty Wojtkiewicz, biżuterię Kate&Kate oraz makijaże ślubne zaprezentują tego dnia modelki z warszawskiej agencji WonderModels. W ramach warsztatów uczestnicy uzyskają też poradę dotyczącą oprawy całej ceremonii. Florysta podpowie jak pięknie ozdobić salę weselną, by zachwycić wszystkich zebranych gości. Natomiast fotografowie ze studia fotograficznego Snap Studio podpowiedzą o czym warto pamiętać przy wyborze fotografa uwieczniającego ten ważny dzień.

Warszawskie warsztaty "White - wszystko o ślubach" odbędą się 27 listopada 2011 roku , o godz. 15.00. Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony white.ezapisy.pl . Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na stronie Agata Wojtkiewicz Atelier na Facebooku .

Łódź

Łódzkie warsztaty "White - wszystko o ślubach" odbyły się 20 listopada 2011 roku w andel's Hotel Łódź.

Agata Wojtkiewicz to polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Projektantka co roku prezentującą swoje kolekcje na Fashion Week Poland. Jest autorką pokazów podczas europejskich targów odzieżowych CPD Dusseldorf i w zabytkowej bibliotece Solvay w Brukseli. Należy do najlepszych współczesnych projektantek mody , według publikacji "Modą Zaklęci - antologia polskich projektantów". Ostatnio stroje projektantki zostały również zaprezentowane w finale polskiej edycji 'Top Model'. W projektowaniu kieruje się emocjami, stawia na uczucia i indywidualność, zgodnie z hasłem "made by heart".

Więcej o: